کرالا: Intra-منطقه حمل و نقل عمومی مجتمع های خرید با 50% فروشگاه باز کنید nod

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | به روز شده: 18 مه سال 2020 9:13:33 pm

lockdown, lockdown 4, kerala lockdown guidelines, kerala lockdown guidelines 4.0, kerala lockdown, kerala lockdown list, lockdown 4.0 guidelines, lockdown 4 guidelines, india lockdown, lockdown in india, coronavirus lockdown, lockdown rules, lockdown 4.0 rules, lockdown rules in india, india lockdown guidelines, kerala lockdown مدارس و کالج ها و مراکز آموزشی ورزشگاه مراکز تئاتر و اماکن مذهبی بسته باقی خواهد ماند تا مارس 31, وزیر Pinarayi Vijayan روز دوشنبه اعلام کرد. (فایل)

کرالا مستند 4.0 دستورالعمل: کرالا تا حد زیادی ملحق به تسهیلات اعطا شده توسط این مرکز در حال انجام چهارمین مرحله از سراسر کشور coronavirus مستند تا مارس 31.

مدارس و کالج ها و مراکز آموزشی ورزشگاه مراکز تئاتر و اماکن مذهبی بسته باقی خواهد ماند تا مارس 31, وزیر Pinarayi Vijayan روز دوشنبه اعلام کرد.

سالن و سالنهای زیبایی ارائه می کنند مو برش, اصلاح, و مو-خدمات پانسمان با احتیاطی لازم در محل. تهویه مطبوع اجازه داده نخواهد شد. بیش از دو نفر مجاز به ایستادن در صف.

ادارات دولتی و غیر هسته ای و موسسات خصوصی می تواند با 50 درصد از کارکنان در هر روز کاری. نیمه باقی مانده از خانه کار می کنند. تمام واحدهای پلیس شروع به کار با 50 درصد از کارکنان در وظیفه. نیمه باقی مانده نگه داشته شده است در صفحه اصلی به عنوان نیروی رزرو. تغییرات در پلیس روال ساخته شده بودند پس از سه افسران آلوده در Wayanad منطقه.

دولت همچنین به رفتن پیش در پیمودن اتوبوس خودکار rickshaws کابین ها و قایق ها در منطقه محدودیت در 50 درصد از گنجایش. حداقل نرخ بلیت اتوبوس شده اند پیاده 50 درصد برای جبران ضرر و زیان مواجه شده توسط اپراتورها.

خودرو-rickshaws دو نفر (اگر خانواده) می توانید سوار هم به غیر از راننده. اگر نه خانواده فقط یک نفر می تواند سوار به غیر از راننده. بر روی دو چرخ دو نفر می توانند در سفر اگر آنها اعضای خانواده. در غیر این صورت تنها کسی که اجازه خواهد داشت.

در حالی که بین منطقه حمل و نقل عمومی در دسترس نخواهد بود تا مارس 31, مردم می توانند با رفت و آمد خود را خصوصی وسایل نقلیه بین ساعت 7 صبح و 7 ساعت از یک منطقه به دیگری به جز در مهار مناطق. حکومت از تهیه ویژه عبور از پلیس برای همین بوده است با انجام دور. مسافران می توانید صفحه نمایش خود کارت شناسایی برای تایید پلیس. همه حمل و نقل درون مهار مناطق خواهد بود به شدت تحت نظارت توسط پلیس است.

دولت با ارائه تسهیلات به مجتمع های خرید اجازه می دهد آنها را به کار با 50 درصد از مغازه ها در هر روز داده می شود. مدیریت چنین مجموعه می توانید دریافت مجوز از دولت و تصمیم می گیرید که فروشگاه را می توان باز در آن روز. رستوران ها نمی توانیم اجازه شام خوردن در خدمات اما زمانبندی برای تحویل تمدید شده است تا 10 ساعت.

مشروب توزیع باقی می ماند, معلق در سراسر کشور. دولت تنظیم شده است برای بازگشایی رسانه های خرده فروشی از دولتی BEVCO و Consumerfed و نوار شمارنده برای بسته خدمات پس از یک آنلاین ساز و کاری برای فروش مشروب می افتد را به محل. باشگاه همچنین می توانید توزیع مشروب و مواد غذایی را به اعضای خود.

با توجه به منابع در بخش غیر مستقیم راه اندازی می آیند تا با یک برنامه تلفن همراه است که از طریق آن مشتریان می توانند خرید نشانه های مجازی برای تجویز مقدار مشروب. آنها ارائه خواهد شد تاریخ و زمان و جزئیات از نزدیکترین مشروب خروجی. در تاریخ تعیین شده و مشتریان می توانند خرید مشروب از BEVCO خروجی بدون ایستادن در صف های طولانی. مجازی صف سیستم تا به حال اجرا شده توسط پلیس ایالتی در موارد متعدد برای زیارت سالانه در Sabarimala.

دولت تصریح کرد که دولت به رعایت دقیق clampdowns در تمام روزهای یکشنبه تا اطلاع ثانوی به منظور اطمینان اجتماعی فاصله و شکستن زنجیره انتقال ویروس است. در روزهای یکشنبه مذکور مستند تسهیلات خواهد شد نمی شود.

کرالا دولت گفت: قطار بیشتر شده است به دنبال از راه آهن برای حمل و نقل رشته Malayalis از ایالات مانند گجرات, Maharashtra, Tamil Nadu, بیهار و, Madhya Pradesh. در حال حاضر چنین افرادی که می خواهید به بازگشت به دولت را مجبور به رانندگی خود را به وسایل نقلیه خصوصی در تمام راه با ثبت نام و تهیه دیجیتال می گذرد در Covid-Jagratha پورتال.

روز دوشنبه دولت گزارش 29 عفونت های جدید در نظر گرفتن تعداد فعال موارد به 130. در میان عفونت های جدید 21 نفر بازگشته اند از کشورهای حوزه خلیج فارس و هفت نفر از کشورهای دیگر. یک مورد به ثبت رسیده است در برابر سه خارجی-عودت برای پنهان کردن علائم Covid پس از ورود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>