گوا دولت disallows توقف از Margao Rajdhanis در داخل دولت

نوشته شده توسط Smita Nair | پنجی | منتشر شده در تاریخ: مارس 19 سال 2020 3:26:30 am

Goans to get free quarantine on return from other states: CM Panaji وزیر Pramod Spike گفت: “ما در حال حاضر متوقف هر توقف از Rajdhani. این دو هفته بیشتر شد اما در حال حاضر آنها را متوقف نمی در گوا.”

با “ترین گوا فعال COVID-19 موارد” بودن به “رسیده گوا از طریق دهلی نو به Margao Rajdhani قطار” دولت است و قرار دادن یک توقف به قطار’ توقف در داخل دولت است.

در روزهای شنبه و یکشنبه Rajdhani قطار متوقف شده در کتا, وادودارا پنول و معنوی قبل از رسیدن به Margao.

گوا در حال حاضر 36 فعال موارد که از ساعت 10 روز دوشنبه به 573 نفر در نهادی شده است.

وزیر Pramod Spike گفت: “ما در حال حاضر متوقف هر توقف از Rajdhani. این دو هفته بیشتر شد اما در حال حاضر آنها را متوقف نمی در گوا.”

Nizamuddin بیان این مجاز است توقف آن را به عنوان “کمتر مسافران” که نتایج تست شده منفی است.

تماس فعلی بیماران “وارداتی موارد”, Spike گفت که تمام کسانی که مثبت در موج دوم هستند “کسانی که از خارج” به عنوان “هیچ جامعه انتقال در دولت”.

“ما می توانید مدیریت آن alighting از Nizamuddin بیان. اما نه از Rajdhani. ما از راه آهن وزیر و وزیر برای پذیرش درخواست ما,” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>