خانواده کشته در جاده بدبختی در Madhya Pradesh

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | منتشر شده در تاریخ: 18 مه سال 2020 6:56:02 am

accident near Bijasan Ghat, family dead in accident near Bijasan Ghat, Barwani district accident, Barwani oil tanker accident, MP news این Madhya Pradesh دولت اعلام کرد کمک Rs 14 لاخ برای خانواده که متعلق به Newali جلوگیری از Barwani منطقه.

یک کارگر همسر و دو دختر کشته شدند که یک تانکر نفت لغو شد و ضربه موتور سیکلت خود را در نزدیکی Bijasan Ghat در Madhya Pradesh-ماهاراشترا مرز در Barwani منطقه در روز یکشنبه.

این Madhya Pradesh دولت اعلام کرد کمک Rs 14 لاخ برای خانواده که متعلق به Newali جلوگیری از Barwani منطقه.

Kamal, 32, بود دو چرخ با زن 30 ساله و همسر و چهار دختر که اشتباه رخ داده است حدود 80 کیلومتر از منطقه مرکزی. مجروح شامل زن و شوهر دیگر دو دختر و راننده کامیون بود که در راه به مندسور از Tamil Nadu.

با اشاره به Rs 14 لاخ امداد یک سخنگوی تومان یک لاخ بود برای نیازهای فوری از دختران و باقی مانده 13 لاخ واریز خواهد شد در سپرده ثابت برای آینده خود نیاز دارد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>