بیان e-Adda زندگی می کنند به روز رسانی: انجام اصلاحات تبدیل شده است چشم انداز دولت می گوید: Nitin کرد

Coronavirus crisis, containment zone, Maharashtra lockdown, Nagpur news, Nagpur Municipal Commissioner, Indian express news اتحادیه وزیر Nitin کرد به دست آورده است شهرت در کابینه به عنوان یک بحران مدیریت و فاعل که احیا بزرگراه بخش ساخت و ساز. (فایل)

اتحادیه وزیر مسئول حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها و میکرو, شرکت های کوچک و متوسط Nitin کرد که مهمان در هند اکسپرس e-adda روز دوشنبه گفت: چشم انداز دولت برای اقتصادی کشور احیا شد “انجام اصلاحات تبدیل”.

“دولت اتحاد در پمپ تومان 20 lakh کرور. ما باید حداکثر سرمایه گذاری در برق و جاده و زیرساخت های بخش با افزایش نقدینگی به بازار است. این نقدینگی را افزایش می دهد سرعت اقتصادی کشور چرخ. ما همچنین نیاز به اصلاحات اقتصادی” Nitin کرد گفت.

در میان چالش های بهداشت مطرح شده توسط Covid-19 دو بخش های کلیدی بسیار مهم برای کشور و احیای اقتصادی — زیرساخت های حمل و نقل و MSMEs که دولت اعلام کرده است که یک اعتبار کامل تضمین در تازه وام به Rs 3 لاخ کرور.

حفظ که علاوه بر مبارزه با جنگ علیه coronavirus دولت نیز مبارزه با یک جنگ اقتصادی. “سیستم بانکی با آن مواجه است بحران است. این MSMEs نیز در یک مشکل است. بسیار حیاتی برای اقتصاد هند. ما نیاز به در نظر گرفتن مشکل مردم فقیر. Book, Mazdoor و Kisan باید پس از نگاه” کرد گفت.

بقا و احیای MSMEs است که در قلب تومان 20 lakh کرور بسته اعلام شده توسط دولت طی هفته و بیشتر اقدامات در حال انتظار به تنفس زندگی را به اقتصاد است. یکی از کلیدی استراتژیست در BJP رهبری به اتحادیه وزیر حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها کرد به دست آورده است شهرت در کابینه به عنوان یک بحران مدیریت و فاعل که احیا بزرگراه بخش ساخت و ساز.

Can transport minister come to explain govt proposal for introducing EVs, asks SC

بیان e-Adda زندگی می کنند به روز رسانی: اتحادیه وزیر Nitin مقامات آمریکا شده است طوفان مغزی با مقامات و ذینفعان صنعت به اطمینان حاصل شود که سرعت ساخت و ساز جاده رنج می برند نیست. (فایل)

در طول مستند, اتحادیه وزیر Nitin مقامات آمریکا شده است طوفان مغزی با مقامات و ذینفعان صنعت به اطمینان حاصل شود که سرعت ساخت و ساز جاده رنج می برند نیست.

یکی از اعضای ارشد اتحادیه کابینه پس از سال 2014 مقامات آمریکا راه اندازی کرده است یک “بانک” از طرح, ایده, نوآوری و تحقیقات پورتال برای گرفتن MSMEs پشت در کسب و کار و کاهش ناراحتی در یک بخش است که باعث می شود تا حدود 45 درصد از این کشور تولید خروجی 40 درصد از صادرات و تقریبا 30 درصد از تولید ناخالص ملی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>