لیگ برتر: باشگاه موافقت گروه آموزشی

باشگاه های لیگ برتر خواهد شد بازگشت به آموزش در گروه های کوچک از روز سه شنبه پس از آخرین مرحله از پروژه “راه اندازی مجدد” تصویب شد در روز دوشنبه.

باشگاه به اتفاق آرا رای به اجازه می دهد بازیکن برای شروع لحاظ اجتماعی فاصله آموزش در تلاش برای پاسخگویی به لیگ برتر را اواسط ماه ژوئن تاریخ به سر فصل.

“سخت پروتکل های پزشکی از بالاترین استاندارد اطمینان حاصل شود همه را برمی گرداند به آموزش در محیط امن ممکن است” یک لیگ برتر بیانیه ای گفت:.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>