Covid-19 موارد در ماهاراشترا پلیس می رسد 1,273

نوشته شده توسط Sushant Kulkarni | پونا | به روز شده: 18 مه سال 2020 3:10:50 pm

coronavirus, coronavirus cases in maharashtra, mahrashtra police coronavirus cases, homeopathy medicine, indian express news این COVID-19 موارد در میان ماهاراشترا پلیس را دیده اند و نگران میزان افزایش یابد.

به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد مثبت در ماهاراشترا عبور 33,000 که از صبح روز دوشنبه تعداد موارد مثبت در ماهاراشترا پلیس رسیده 1,273 با 11 داشتن از دست داده و زندگی خود را به این بیماری ویروسی.

با توجه به اعداد به اشتراک گذاشته شده توسط مقامات از ماهاراشترا مقر پلیس در میان 1,273 موارد 131 در حال افسران و 1142 هستند پاسبان. از این تعداد 291 — 34 افسران و 257 پاسبان — را بازیافت. اکثریت این موارد پلیس محلی پرسنل از بمبئی خان و ملگن و یا پرسنل دولت محفوظ Police Force (SRPF) که مستقر در این مناطق در معرض خطر و بعد از عودت به خانه خود واحد است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه تعداد در SRPF پرسنل بود 384. بسیاری از این موارد از شرکت های SRPF مستقر در بمبئی و ملگن رفته به واحد ستاد در هینگلی, Aurangabad و جالنا منطقه ماهاراشترا.

هند اکسپرس گزارش داده بود در هفته گذشته که به عنوان یک اقدام احتیاطی برای دو لاخ قوی نیروی پلیس در اطراف 23,000 پرسنل پلیس سالخورده بین 50 و 55 هستند که با توجه به کم خطر ایستگاه پلیس وظایف در حالی که 12,000 دیگران که بالاتر از 55 کرده اند خواسته شده است تا در خانه بمانند. یک تکه بزرگ از پرسنل پلیس که برای اولین بار اطلاعات تماس COVID مثبت پلیس در قرنطینه.

دولت هفته گذشته خواسته اتحادیه وزارت خانه به استقرار 20 شرکت مرکزی مسلح نیروی پلیس به تقویت پلیس استقرار در دولت است. تخصیص و استقرار این اضافی مرکزی نیروهای در حال حاضر آغاز شده است.

این COVID-19 موارد در میان ماهاراشترا پلیس را دیده اند و نگران میزان افزایش یابد. در مه 2, شمارش شد 342 و در مارس 8 آن رسیده 618. آن را به عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان در مارس 14. 11 پلیس که باید شکست به این بیماری تا به حال شامل یک افسر و 10 پاسبان.

مقامات اند که تجزیه و تحلیل انجام شده به چگونه چنین تعداد زیادی از پرسنل پلیس را آزمایش مثبت تا حالا. جداگانه قرنطینه یا انزوا امکانات و بیمارستان ها شده اند اختصاص داده شده برای پلیس در مکان های مختلف در دولت است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>