انتظار فرزند

Timmy, 10, بسیار کنجکاو کنجکاو و خلاق است. او را دوست دارد به ساخت چیزهایی که با ساخت اسباب بازی ها و اشیاء روزمره. او همچنین دوست دارد به بازی های ورزشی و به فعال و مشغول نگه داشتن. و Timmy یک حس بسیار خوبی از طنز و جوک بگویید. او می تواند آرام در اطراف افراد جدید اما هنگامی که او می شود به می دانم که کسی او بسیار خنده دار و پر حرف. درمان های مورد علاقه خود است Oreo بلیزارد. Timmy باز است به هر نوع از خانواده پویا – یا یک پدر یا مادر یا دو پدر و مادر خانواده خوب خواهد بود با او. بسیار مهم است به Timmy که خانواده خوانده پشتیبانی و تسهیل ارتباط مستمر با برادران خود.

اخبار تریبون ویژگی های یک کودک به دنبال یک برای همیشه به خانه هر ماه در یکشنبه حرفه بخش است. اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر در اتخاذ یا پرورش مینه سوتا در انتظار فرزند لطفا e-mail [email protected] تماس (612) 861-7115 و یا بازدید www.mnadopt.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>