تنیس | Pranjala ساخت بسیاری از استرالیا اقامت

Y. Pranjala است که در استرالیا تحت مستند اما با استفاده از زمان برای به دست آوردن آمادگی جسمانی و آهن از مسائل مربوط به سلامت با توجه کامل ATP مدیر خدمات پزشکی Paul بودن.

“من وارد در استرالیا در فوریه 23, در سه ماه ویزا. ویزا تمام شده در مارس 13 و روند گسترش آن است” گفت: Pranjala در یک Instagram گفتگو با تنیس برادری.

آموزش عملی

“پل دارای 23 سال تجربه در استرالیا باز کردن و کار کردن با بازیکنان بالا است. او قرار داده شده بدون محدودیت در حرکات من. او با این نسخهها کار با من هر روز حتی به من می زند در sprints. آن است که بسیاری از سرگرم کننده است. او میدارد تا از محل قطره و به من گفت:” Pranjala بسیار سپاسگزار بودن و همسرش استیسی.

Pranjala حتی تا به حال یک تولد به یاد ماندنی در این سال با وجود اینکه دور از خانه, با تشکر از استیسی.

ضربه در برابر دیوار برای شروع با Pranjala بعد یک دوست از حیدرآباد تحصیل در ملبورن — Himakesh Sankineni — برای تمرین در خصوصی دادگاه.

Pranjala همچنین ابراز قدردانی خود را به GoSports بنیاد برای کمک های مالی او به استرالیا سفر و برای گرفتن او تحت درمان با یکی از بهترین فیزیوتراپیست ها در جهان است.

برنده back-to-back عنوان تک در $25,000 ITF زنان مسابقات در لاگوس در سال 2018 شده است نقطه بالا از زندگی حرفه ای اش تا کنون و Pranjala تشکر مربی استفان Koon برای او پیشرفت فیزیکی از نظر فنی و ذهنی است.

مشاوره خوب

“من شروع به فکر کردن بهتر است در دادگاه. من التماس او را به من اجازه بازی دونفره, اما او گفت: هیچ. من خوشحالم که من به او گوش” گفت: Pranjala که رز به یک حرفه ای-بهترین رتبه 265.

برای ثبت شد رتبه 15 در میان جوانان برنده Asian junior عنوان و همچنین دو برابر یک چهارم نهایی از تاریخ و گراند اسلم در ملبورن و پاریس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de