هفت کنپور پلیس قرنطینه پس از متهم تست مثبت

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشر شده: مارس 17 سال 2020 9:52:06 am

UP Police coronavirus, coronavirus UP Police, coronavirus cases in UP, UP coronavirus cases, India news, Indian Express Sisamau دایره افسر Tripurari Pandey گفت: جوانان شده بود پس از آزمایش یکی از دوستان خود قرارداد این بیماری است. (بازنمودی تصویر)

هفت پلیس در کنپور بودند قرنطینه و نمونه خود را فرستاده بودند برای معاینه در روز جمعه پس از 22 سال به اتهام دستگیر گاو کشتار آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس (Covid-19). به طور کلی 23 پلیس در منطقه باید آزمایش مثبت تا تاریخ.

در روز پنج شنبه به پلیس حمله کردند و یک خانه در معاون Padaho محل و ادعا کرد که بهبود 16 کیلوگرم گوشت و سلاح گفته می شود استفاده می شود برای کشتار. 22 سال برگزار شد و با سه نفر دیگر. بازداشت شد و ثبت نام فقط در روز جمعه. پلیس گفت: گوشت را می توان به یک آزمایشگاه برای تست پس از آن بود که مشکوک به گوشت گاو.

“در حالی که تشریفات بودند در حال انجام است ما اطلاعات است که نمونه ای از یکی از چهار به طور تصادفی چند روز پشت در Anwarganj. ما بررسی با مقامات و خود را در بر داشت گزارش مثبت بود” گفت: Chamanganj ایستگاه خانه افسر راج بهادر سینگ.

Sisamau دایره افسر Tripurari Pandey گفت: جوانان شده بود پس از آزمایش یکی از دوستان خود قرارداد این بیماری است.

بعد از پلیس رو در مورد آزمون گزارش Chamanganj ایستگاه بود sanitised و 49 اعضای هیات غربالگری شدند که از جمله هفت پلیس درگیر در دستگیری و بازجویی از متهم است.

هفت شد و سپس با تهدید و در حالی که 22 ساله بود و فرستاده شده به بیمارستان. او از لحاظ فنی در قضایی بازداشت کرده است. سه تن دیگر متهم فرستاده شد به طور موقت از زندان توسط یک دادگاه محلی گفت سینگ.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>