Covid-19 مبارزه: جدا مهار برنامه ریزی برای بزرگ شیوع مناطق

نوشته شده توسط Abantika Ghosh , Dipankar Ghose | دهلی نو | به روز شده: 17 مه سال 2020 7:18:17 am

Covid-19 fight: Separate containment plan for large outbreak areas دولت نیز خواست رهبران مذهبی به عنوان جامعه داوطلبان برای کمک رسانی بهتر. (بازنمودی تصویر)

در ضمنی پذیرش که مبارزه با Covid-19 در مناطق شهری است hobbled عدم وجود زمینه سلامت کارگران این مرکز صادر شده است هدايت سند که بر مقامات شهرداری برای دریافت همه دست به دست در عرشه. این شامل نه تنها سلامت و بهداشت کارگران در حقوق و دستمزد خود را, اما هر انسانی موجود در مناطق نزدیک که اطلاعات را می توان از طریق CovidWarriors سایت.

دولت نیز خواست رهبران مذهبی به عنوان جامعه داوطلبان برای کمک رسانی بهتر.

وجود 30 در مناطق شهری که در حال حاضر تشکیل 79 درصد از هند را مورد بارگذاری. این BrihanMumbai بیشتر چنای احمدآباد تانه همه دهلی MCs, ایندور, Pune, کلکته جیپور Nashik جودپور آگرا تیرووللور, Aurangabad, Cuddalore, Greater حیدرآباد سورت چنگلپتو, Ariyalur, Howrah, Kurnool بوپال امریتسار ویللوپورم Vadodara Udaipur پلقر, Berhampur, Solapur و مرتا.

بخوانید | مستند 3.0 امروز به پایان می رسد: ایالات متحده به دنبال بیشتر می گویند می خواهید برای باز کردن بیشتر

با توجه به سرشماری سال 2011 وجود دارد 2,613 شهر/شهرستانها با چنین شهرک با 6.54 کرور جمعیت ساکن در 1.39 کرور خانواده ها به نمایندگی از 17.4 از تمام جمعیت شهری. این افزایش پس از آن زمان.

در آنچه به نظر می رسید آماده سازی برای انعطاف پذیری بیشتر به ایالات وزارت بهداشت در آورده دو طرح مهار اسناد: یکی برای بزرگ شیوع و یکی برای دیگران. شیوع بزرگ تعریف شده است به عنوان یک منطقه با 15 یا بیشتر موارد.

هر دو اسناد و مدارک از سمت چپ به اندازه محیط مهار و مناطق بافر و همچنین گذاشته روش برای سفر مربوط و سایر موارد برای زمانی که سفر اجازه داده می شود. این مناطق به وضوح تعریف شده به عنوان یک 3-متر شعاع مهار منطقه و 7 متر شعاع منطقه حائل.

همچنین به عنوان خوانده شده | 119 کشته های بی شماری گیر: در سالگرد یک سایه در جاده ها

آن را گذاشته: “جغرافیایی قرنطینه (کمربند sanitaire) استراتژی خواستار نزدیکی مطلق وقفه در حرکت مردم به و از یک نسبتا زیادی تعریف شده منطقه جغرافیایی که در آن وجود دارد تنها شیوع بزرگ یا متعدد کانون های محلی انتقال COVID-19. به عبارت ساده آن سد ساخته شده در اطراف تمرکز عفونت است. جغرافیایی قرنطینه باید حاکم بر این مناطق گزارش شیوع بزرگ و/یا چند خوشه از COVID-19 گسترش بیش از بلوک های متعدد از یک یا چند ولسوالی است که پیوسته بر اساس توزیع موارد و اطلاعات تماس.”

همه ILI/ساری موارد گزارش شده در 14 روز گذشته توسط مجتمع بیماری نظارت برنامه (IDSP) در مهار منطقه دنبال خواهد شد و بررسی برای شناسایی هر گونه از دست رفته مورد Covid-19 در جامعه است. اسناد قرعه کشی در تجربه 2009 H1N1 پاندمی آنفلوانزا در جغرافیایی قرنطینه.

یک کارشناس توضیح می دهد | مستند-unlockdown بحث

در آنچه که می تواند نشانه ای از چیزهایی که می آیند در مستند 4.0 که بیشتر تسهیلات در حال انتظار مهار برنامه می گوید: “همه جرم جمع آوری رویدادها و جلسات عمومی و یا اماکن خصوصی در مهار و مناطق بافر باید لغو شود / ممنوع تا اين زمان منطقه اعلام شده است به رایگان از COVID-19 یا شیوع این بیماری افزایش یافته است به چنین مقیاس به حکم کاهش اقدامات به جای مهار.”

وزیر بهداشت Preeti سودان روز شنبه در ملاقات با مقامات شهرداری در این 30 مکان برای بحث در مورد دولت Covid استراتژی است.

در صبح روز شنبه و هند و چین پیشی گرفت و در تعداد Covid موارد پس از آن کل caseload لمس 85,940 با 3,970 موارد جدید و 103 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. تا کنون 30,152 مردم بهبود یافته اند.

هدایت سند در آمادگی و پاسخ به Covid-19 شهری در شهرک های تهیه شده توسط اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی می گوید: “در اکثر شهرها/شهرهای این بیماری سیستم نظارت است و به خوبی سازمان یافته در مناطق روستایی است. این است که بیشتر از آن تلفظ در این شهرک بزرگ شهری. از این رو سیستم های نظارت باید تقویت شود برای نظارت و ردیابی تماس مکانیزم. این امر شامل شناسایی کارگران بهداشت در سلامت پست ها/درمانگاه ها ANMs, ASHAs, Anganwadi کارگران شهرداری و کارکنان بهداشت و درمان, بهداشت کارکنان و داوطلبان سلامت و بهداشت جامعه و سایر داوطلبان (NSS/NYK/IRCS/NCC و سازمان های غیر دولتی) و غیره. آموزش نیروی انسانی موجود در http://www.covidwarriors.gov.in تماس گرفته خواهد شد برای آمادگی خود را برای استقرار در کوتاه مدت متوجه.”

در یک جلسه جداگانه با دولت های منطقه در روز شنبه وزارت بهداشت نیز به اشتراک گذاشته شده است این ابزار کمک خواهد کرد که دولت منطقه ارزیابی آینده نیاز برای Covid مراقبت زیرساخت و اگر وجود دارد دلهره که ناکافی بودن ترتیبات جایگزین را.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>