تا: 24 مهاجران کشته و بسیاری مجروح در تصادف کامیون در اوریا; ساعت مودی خبرهای مرگ

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | به روز شده: May 16, 2020 11:08:03 am

UP migrants accident, UP accident, Auraiya labourers accident, Up truck accident, Uttar Pradesh police, UP lockdown, Coronavirus, Indian express تا کامیون تصادف پلیس و تیم های برتر این نقطه پس از گرفتن اطلاعات در مورد حادثه و درگیر در عملیات امداد و نجات.

حداقل 24 کارگران مهاجر بودند کشته و 37 مجروح در یک تصادف که در اوتار پرادش را اوریا منطقه حدود 2.30 صبح شنبه. نخست وزیر نارندرا مودی ابراز تسلیت خود را بیش از این حادثه و گفت: دولت مشغول است و در ارائه کمک به خویشاوندان مرحوم.

اوریا اضافی سرپرست پلیس Kamlesh کومار Dixit گفت که پلیس تیم های برتر این نقطه پس از گرفتن اطلاعات در مورد حادثه و درگیر در عملیات امداد و نجات.

https://platform.twitter.com/widgets.js

دادن جزئیات از حادثه Dixit گفت: “این حادثه اتفاق افتاده است بین 2 و 3 در روز شنبه تحت Kotwali ایستگاه پلیس در یک محل به نام Mihauli. یک واگن برقی کامیون بود که در آینده از راجستان و لود شد با ق. آن را به حال افرادی که در راس بودند به Jharkhand, بیهار و بنگال. کامیون مستقر شد در Mihauli در dhaba که در آن مردم گرفتن چای. یک DCM کامیون بود که در آینده از دهلی نو است که تا به حال حدود 20 کارگران مهاجر. DCM کامیون آمار برقی پس از راننده احتمالا خوابش بر روی چرخ. هر دو خودرو لغو شد. پلیس رسیده نقطه به عنوان به زودی به عنوان ما به اطلاعات است.”

ASP اطلاع داد که حداقل 24 نفر کشته شدند در حادثه و 22 مراجعه کرده بودند به Uttar Pradesh دانشگاه علوم پزشکی در Saifai, اتاوا. “همه متوفی در نقطه درگذشت و 15 نفر در حال درمان در اوریا بیمارستان منطقه” اضافه شده به ASP.

کنگره رهبر راهول گاندی با ابراز عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده های مهاجر کارگران کشته در تصادف. “Pained خبری از مرگ 24 کارگران و آسیب به بسیاری از مردم در این حادثه در اوتار پرادش را اوریا. من بیان عمیق ترین تسلیت من به خانواده مرحوم و آرزوی بهبودی سریع برای کسانی که مجروح” گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر.

در ضمن BSP جمهور Mayawati خواسته وزیر یوگی Adityanath در روز شنبه به اطمینان حاصل شود که دستورات خود در ایمنی رشته کارگران در حال بازگشت به خانه بودند در حال اجرا توسط مقامات. “همین دیروز بود که من دیدم اوتار پرادش وزیر در تلوزیون اعلام کرد که تمام ترتیبات لازم برای مهاجران در حال ساخته شده. اما به نظر می رسد که مقامات نیست و اجرای آن در سطح زمین است که منجر به یک حادثه بزرگ در دولت و این بیشتر مایه تاسف” Mayawati در بیانیه ای گفت.

“تا به حال مقامات ترتیبات ساخته شده برای مواد غذایی خود را و چیزهای دیگر را رو به پایین در یک غرفه چای در اوریا,” او گفت: خواستار سخت علیه مقامات که موفق به انجام مسئولیت های خود را.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>