نرده علیه حسابرس و مالیات, Grand Rapids, مرد متهم در دادگاه رویارویی

جان اسکات کاسپر شد متهم با یک جفت از بزه جرائم پس از این حادثه به پایان رسید و در یک درگیری با مقامات در Itasca County Courthouse در گرند رپیدز در اوایل این هفته.

کاسپر بازداشت شده بود روز شنبه پس از 2½-دقیقه درگیری با مقامات در خارج از دادگاه. قبل از درگیری کاسپر شده بود در داخل و خارج از حسابرس دفتر گفتن یک نفر دیگر “به پرداخت مالیات گفت:” شکایت کیفری واصل جمعه با اشاره به یکی اتهام مانع روند قانونی و دیگری برای رفتار آشوبگرانه.

کاسپر چهره تا یک سال زندان و 4000 دلار جریمه برای تخلفات.

یک گروهبان در ایتاسکا شهرستان کلانتر دفتر اول متوجه کاسپر از طریق دادگاه امنیت در 1 p. m. روز شنبه با اشاره به سابقه “متعدد کلامی و مجادلات با گفت: گروهبان سر گروه استان و کمیسیون” شکایت گفت. گروهبان در بر داشت یک کارمند در حسابرس را به “برطرف کننده ناراحتی” توسط کاسپر ،

پس از کاسپر عقب نشینی به وسیله نقلیه خود او بعد از بازگشت در 2:55 بعد از ظهر “بسیار آشفته” در داخل حسابرس این شکایت گفت. به محض ورود خود را در صحنه گروهبان به طور مستمر خواسته فریاد کاسپر را ترک کنند. کاسپر فریاد زد که مقامات “خود را نقض حقوق اساسی” با درخواست او برای ترک.

کلانتر ویک ویلیامز و دیگری ستوان پیوست نزاع در پله ها که منجر به خروج. کاسپر فریاد زد: از نیمه راه پایین پله ها در گروهبان و سپس مواجه گروهبان به درون یک پا در پایین پله ها. کاسپر پا درب در حالی که فریاد وقاحت در گروهبان که احساس تهدید و اعتقاد کاسپر “بود را به قصد نوسان” شکایت گفت.

کاسپر قرار داده شد تحت بازداشت اما موفق به تطابق با دستورات به جای اسلحه خود را پشت سر خود شکایت گفت. پس از گروهبان “دوخته کاسپر در برابر نرده,” طولانی مبارزه در گرفت در پایان پس از کاسپر حل و فصل کرد و گفت خود را شانه “شده است بد است.”

گروهبان قطع دست راست او بود و درد شانه در حالی که کاسپر قطع یک انگشت در طول درگیری.

کاسپر قبلا التماس کرد گناه را به یک ناخالص بزه آتش سوزی شارژ در سال 2002 و در خدمت کوتاه زندان محکوم کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>