یک کشته و دو نفر دیگر مجروح به عنوان لغزش بازدید Jammu-سرینگر NH

توسط: PTI | جامو | منتشر شده: مارس 17 سال 2020 2:43:36 am

jk landslide, landslide jammu kashmir, jammu news, latest new,s indian express یک کشته و دو نفر مجروح شدند پس از یک زمین لغزش (ANI عکس)

یک نفر کشته شد و دو نفر دیگر مجروح شدند و برخی از آنها می ترسید به دام افتاده در زیر آوار از یک زمین لغزش که زده Jammu-سرینگر بزرگراه ملی در جامو و کشمیر را Ramban منطقه در روز شنبه خبر داد.

این حادثه رخ داده است حدود 6:15 pm, مقامات گفت. لغزش آسیب دیده و حداقل هفت وسایل نقلیه از جمله شش کامیون در جاده شریانی در Seeri نزدیکی Ramban شهر باعث عظیم عملیات امداد و نجات گفتند.

سرپرست ارشد پلیس Ramban, Haseebur الرحمان گفت: امدادگران کشیده ناخودآگاه از آن باقی مانده است.

او به بیمارستان منتقل شد که پزشکان اعلام کردند او مرده SSP گفت. این مقام گفت: دو نفر دیگر مجروح شدند و به بیمارستان فرستاده. برخی از مردم بیشتر می ترسید به دام افتاده در زیر آوار و تلاش برای قرار دادن آنها SSP اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>