Ex-قوانین و مقررات: Venting در رسانه های اجتماعی نمی باشد

س: من سابق است تخلیه گاز در Facebook و باز آن بزرگ می توانید از کرم ها. بسیاری از چیزهایی که او گفت: در حال ناخالص مبالغه و من دوستان مشترک تماس از من خواست اگر آنچه او می گوید درست است. دو تا از دوستان من همسران باید گفت دوستان من از آنها نمی خواهید به اویختن با آنها. من می دانم که من فریب خورده اما آیا واقعا لازم است به villainize من مثل این ؟ بچه ها من جوان هستند و جزئیات این مسائل! چه خوب ex-قوانین و مقررات?

یک: در گذشته وجود داشته است قوانین به عنوان “غیر ارادی nondisparagement سفارشات” که محدود کردن عصبانی سابق از تخلیه در رسانه های اجتماعی. با این حال وجود دارد یافته های اخیر در ماساچوست بیان کرد که این موضع خلاف قانون اساسی است.

اما من از ذهن است که فقط به دلیل چیزی است که حقوقی لزوما به این معنا نیست آن را درست انجام دهید. وضعیت شما یک مثال کامل است.

وقتی که می آید به قوانین و مقررات و همکاری پدر و مادر همه تصمیمات با کودکان در ذهن است. اولین قانون خوب ex-قوانین و مقررات برای پدر و مادر است “قرار داده و فرزندان خود را برای اولین بار.” آنها هستند که صدمه دیده در تمام این, و اگر آن را ممکن است برای نگه داشتن وثیقه آسیب را به حداقل برساند و سپس آن را یک مسئولیت پدر و مادر به انجام این کار. اعطا شده, شما فریب خورده و بیشتر درک زمانی که یک رابطه می شکند تا زمانی که یکی از شرکای بازی. اما سوال نیست به اعتبار یا پدر و مادر و موقعیت آن را چگونه شما محافظت از کودکان خود را از خرید اینترنتی.

تخلیه در رسانه های اجتماعی نمی باشد. پس از شما آن را انجام دهید دوستان خود را خط به بالا را در کنار خود. معامله بزرگ است. که نمی شود از بین بردن صدمه دیده و یا تحقیر. آن را ندارد به هر چیزی که دور آن را فقط می گذارد از همه کثیف برای همه برای دیدن — و اگر شما می خواهم فرزندان خود را نیز دوستان خود را در رسانه های اجتماعی پس از آن آنها در حال حاضر پدر و مادر خود را به طور کامل خارج از کنترل در یک زمان آنها نیاز به نظم و امنیت و عشق و صلح بیشتر از همیشه.

نه به ذکر است دوستان خود را نیز ممکن است آن را بخوانید که باعث خواهد شد که آنها اضافی خجالت و شما قرار داده و خود را در ریشه شایعات تمسخر و قضاوت از آنجا که شما می خواهید به پرداخت کسی که برای خیانت به شما.

خشم و عصبانیت در فروپاشی طبیعی است. زندگی ما تبدیل وارونه و اغلب از آن به نظر می رسد مانند دیگر حتی نمی مراقبت از آنچه آنها انجام داده اند.

در میانجیگری زمانی که مشتریان با آن مواجه اند این مشکل من از شریک بود که فریب خورده دقیقا آنچه آنها می خواهند از کسی که فریب خورده است. اولین ترین پاسخ بدهد این است که “من آرزو می کنم آن را هرگز اتفاق افتاده است.” هل دادن در چیزی که بعد از آنها می خواهم برای دیدن است که صادقانه ندامت. نه فقط عذرخواهی اما دل و روده غم انگیز ندامت.

هدف لزوما آشتی اما درک درستی از چگونه اعمال خود را تحت تاثیر قرار مردم آنها را دوست دارم و کسانی که آنها را دوست دارم. بنابراین من وجود دارد شروع می شود و اگر آن را نمی کند slow down با اتمام دادگاه در شهرستان خود را به دیدن اگر وجود دارد چیزی است که آنها می توانید انجام دهید.

که خوب ex-قوانین و مقررات.

جن استون نویسنده “Ex-قوانین و مقررات برای پدر و مادر: خوب رفتار بعد از طلاق یا جدایی” و بنیانگذار جایزه, خانواده, bonusfamilies.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>