بردی اسلاتر ستون: سلام مامان!

اما من در هیبت بود و در تلاش برای باقی می ماند هنوز هم به عنوان عکاس استیو کوچرا رخنه کرد 3 پا نزدیک تر از هر زمان با خود متناوب پیشرفت در خرس. او می خواهم به حل و فصل برای یک لحظه و سپس سریع شاتر از دوربین خود را خواهد clap دور.

همانطور که من نوشتن این یک روز بعد من مشخص است که مانند کوچرا نزدیک شدن به آن خرس به همان اندازه می خواستم برای نزدیک شدن به ما است.

Steve Kuchera

استیو کوچرا

او می خواهم جاسوسی آمریکا دو بار دیگر و نگه داشته به آینده را در طبیعت ما قدم زدن با جان Latimer, میزبان “به فنولوژی نمایش” در KAXE-FM 91.7 در گرند رپیدز برای نزدیک به 40 سال است. پیشرو ما را در خود زمین و مسیرهای پیاده روی Latimer شد محبوب ، regaling ما با قصه های چوب قورباغه که افشانده برای اولین بار کشف آمریکا و کبوتر بی پروا به قلم مو ضخیم تر.

“خرس!” من اشاره به آن لرزان لب به لب عقب نشینی بیش از Latimer شانه.

دفعه بعد او را دیدم ما او skittered را از کاج سفید از شخصیت بالا که Latimer حدود 150 تا 200 سال است. او فرود آمد و با یک تصادف و کوچرا جلب لنز خود را به عنوان او دوباره بلعیده شده توسط قلم مو.

“حیوانات را سریع قضاوت در مورد خود ایمنی” Latimer گفت. “او احتمالا فکر من ممکن است قادر به دست کشیدن پایین یکی از آنها را, اما من نمی تواند رسیدگی به هر سه آنها.”

سنجش خرس مادر باقی مانده است نزدیک توسط ما کشف یک توله در همان درخت است. آن ثبتشده گوش بودند nubs silhouetted در مقابل یک آسمان پوشیده از ابر. وجود دارد شده است می تواند یکی دیگر از توله اما ما نمی آن را ببینید. یکی از ما را ببینید سیاه شد لخته در میان شاخه و آن را تماشا عکاس مثل بچه های مشابه از پشت نیمکت بعد از خواب.

A black bear cub watchs three hikers from behind the truck of a white pine. The cub’s mother had moved off when the hikers approached, not knowing the bears were there. The sow returned as soon as the hikers began leaving the area. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

یک توله خرس سیاه تماشاي سه کوهنورد از پشت کامیون از کاج سفید. توله مادر نقل مکان کرده بود که کوهنورد با نزدیک شدن نمی دانستند خرس وجود دارد. افشانده بازگشت به عنوان به زودی به عنوان کوهنورد شروع به ترک این منطقه است. (استیو کوچرا / [email protected])

این بود که دستیابی به موفقیت از انواع. کوچرا در یک اتاق خبر تنظیم می شود نیش از چرم سخت و گرد و خاکی از ماجراهای او ندارد و سهم زیادی در مورد. پس به دیدن او communing با یک شایان ستایش توله بود گرمتر صحنه از سرد قلب من شنید او را توصیف.

پس از کوچرا راضی بود خود را از تصاویر ما چپ توله.

خرس مادر ما می دیدم تا به حال شده است از Latimer پرنده فیدر روز قبل. او جوان و کوچک برای یک خرس در حدود 150 پوند است. او هیچ چیز مانند بزرگ پس زدن دهنه اسب است که تا به حال بازدید میلر هیل بازار در دولوت در اوایل این ماه.

Latimer و همسرش دنیس می توانم بگویم این یکی بود ، حضور حداقل یک توله آن ثابت شده است.

“من مهم نیست داشتن یک خرس در اطراف” Latimer گفت. “نه در همه.”

از من خواسته Latimer چگونه او می دانست که خرس نمی خواهد زحمت ما به خصوص با توجه به حضور یک توله.

“من واقعا نمی,” او گفت:. “اما اگر او واقعا ناراحت با ما فکر پایکوبی پای او را مسخره اتهامات در ما است.”

“و ضربه محکم و ناگهانی دندان های او” کوچرا اضافه شده است.

اما اگر خرس می تواند به تنهایی شما را ترک آنها خواهد بود Latimer نقطه. “آن را هنگامی که شما آنها را با فشار,” او گفت:.

به عنوان سه نفر از ما را متوقف و صحبت دورتر افشانده ظهور را به دید زیر درخت.

عکاس کشف و ضبط شانس خود را.

Postured و هشدار کوچرا از آن ساخته شده به عرض حدود 25 متری از خرس. به نظر می رسید مانند وجود یک توافق بین آنها است.

A sow black bear stands in thick growth near a white pine holding at least one cub. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

افشانده شدن خرس سیاه می ایستد در ضخامت رشد در نزدیکی یک کاج سفید برگزاری حداقل یک توله. (استیو کوچرا / [email protected])

“من نمی خواهم به ناراحتی بیش از حد او” کوچرا گفت: یک بار.

خرس مادر تحمل حضور ما برای مقدار مناسب از زمان. این نوع fussed در اطراف تنه درخت و داد به حس کنجکاوی خود را به عنوان آن را در زمان در کوچرا.

پس از آن در نهایت به اندازه کافی آغاز شده و صدای خش خش و باد های تیره خرس چرخید تا درخت. یکی می تواند بشنود آن پنجه جمعآوری پوست. آن را در جای خود بر روی سنگین اندام تحتانی هنوز زیر توله. مادر dangled پا و در نتیجه تا زمانی که ما ساخته شده است یک نمایش از ترک.

“من ناراحت او به اندازه کافی” کوچرا گفت: holstering دوربین خود را.

همه ما می دانیم که او را به سخت آب پز. اما آن را به عنوان اتفاق افتاده است در مقابل من گمان افشانده را تحمل بود در پاسخ به کوچرا زیر گزارش سمت نرم.

“او قطعا خوب momma” مشاهده عکاس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>