بانک جهانی تصویب $1 میلیارد دلار برای حمایت از هند مبارزه با COVID-19

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 15 مه سال 2020 11:58:40 am

World Bank, World Bank to support India, World Bank India support, India coronavirus cases, coronavirus cases India, India news, Indian Express قبل از آن یک دلار 1 میلیارد پشتیبانی اعلام شد در ماه گذشته به حمایت هند در بخش بهداشت و درمان. (اکسپرس فایل عکس/Amit Mehra)

بانک جهانی تایید کرده است 1 میلیارد دلار کمک به حمایت هند از تلاش برای ارائه کمک های اجتماعی به فقیر و آسیب پذیر خانواده در میان شیوع کروناویروس, با توجه به بیانیه ای که توسط موسسه مالی بین المللی صادر شده در روز جمعه. با این تعهد از بانک جهانی نسبت به اورژانس COVID-19 دیدگاه در هند در حال حاضر رسیده به 2 میلیارد تومان. قبل از آن یک دلار 1 میلیارد پشتیبانی اعلام شد در ماه گذشته به حمایت هند در بخش بهداشت و درمان. به دنبال شیوع کروناویروس به روز رسانی های زنده

بخوانید | Rs 3-لاخ-cr بسته امداد برای MSMEs اما Govts pvt شرکت مدیون آنها بیشتر

تشریح حمایت مالی مدیر بانک جهانی در هند, Junaid احمد گفت که این نهاد همکاری را با دولت هند در سه حوزه کلیدی. “کلمه بانک همکاری را با دولت هند در سه حوزه سلامت حمایت اجتماعی و میکرو صنایع کوچک و متوسط (MSME)” گفت: احمد در یک وبینار تعامل با رسانه ها است.

“هند حمایت اجتماعی است چرخد نسبت به مهاجران unorganised کارگران حمل و ایجاد یکپارچگی سیستم است. آن piggybacks موجود زیرساخت های عمومی سیستم توزیع Jan Dhan, Aadhar و تلفن همراه گفت:” احمد.

به عنوان خوانده شده | دولت آماده مبهوت از سرگیری پروازهای

او افزود که پاسخ به COVID-19 همه گیر در سراسر جهان مورد نیاز است دولت ها در سراسر جهان را به شما معرفی اجتماعی فاصله و مستندات بی سابقه ای در راه است.

بخوانید | به عنوان موارد افزایش اندک رشد در بیمارانی که نیاز به مراقبت ويژه

این اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس اند اما نهفته اقتصاد و مشاغل به خصوص در بخش غیررسمی. هند با بزرگترین مستند شده است یک استثنا در این روند, او گفت:.

همین حالا از توضیح داده شده | می Covid-19 گسترش از طریق مدفوع? مقاله بررسی شواهد

از 1 میلیارد دلار تعهد 550 میلیون دلار خواهد بود و تامین مالی توسط یک اعتبار بین المللی انجمن توسعه (IDA) بانک جهانی امتیازهای اعطای وام بازو و 200 میلیون تومان خواهد بود یک وام از بانک بین المللی بازسازی و توسعه (IBRD) با بلوغ نهایی از 18.5 سال از جمله یک مهلت پنج سال.

باقی مانده تومان 250 میلیون دلار در دسترس خواهد بود پس از 30 ژوئن 2020.

(با PTI ورودی)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>