آخر هفته هوا برای Northland: خفیف جمعه پس از دوش دریاچه نسیم

جمعه: راحت روز پیش روست. درجه حرارت شروع خفیف صبح روز جمعه در اواسط و بالا 40s با بیشتر آسمان ابری طولانی. ما را در رسیدن به سادگی به پایین و در اواسط دهه 60 در بعد از ظهر با تبدیل شدن به آسمان ابری. یک غرب باد خواهد بود کمی شادی بخش برای اولین بار نیمی از ما جمعه پس از آن ما را به تدریج تغییر به یک باد شرقی توسط شب. این به احتمال زیاد منجر به یک شیب تغییر درجه حرارت در نزدیکی دریاچه سوپریور.

بالا 63. شمال غرب, وزش نسیم تا تبدیل شدن به شرق 5-15 مایل در ساعت. باران جمعه شب با یک کم از 42 و شرق وزش 2-8 مایل در ساعت.

شنبه: دریاچه نسیم همچنان از طریق آخر هفته محدود کردن درجه حرارت در پورت دوقلو و در امتداد سواحل. این Northland خواهد بود و در لبه شمالی از باران شانس ورود شنبه شب. بالا 57. شرق وزش 5-15 مایل در ساعت.

یکشنبه: باران خواهد مخروطی کردن غرب به شرق در روز یکشنبه ، بهترین فرصت برای دیدن باران خواهد بود در جنوب دوقلو پورت. طولانی دوش به احتمال زیاد حفظ دمای سرد در سراسر شمال ویسکانسین روز یکشنبه در حالی که بین المللی می افتد می رسد برای 70. بالا 57. شرق وزش 10-15 مایل در ساعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>