St. Louis County ارائه می دهد جدید پر کردن گزینه ها برای کسانی که به دنبال دولتی

تشکیل پرونده برای چندین عمومی دفاتر شنبه آغاز می شود و باید یک روند متفاوت در این سال با توجه به COVID-19.

با St. Louis County Courthouse در دولوت بسته داوطلبان می توانند فایل توسط ایمیل با استفاده از امن dropbox و یا با تعیین وقت قبلی با استفاده از منظقه drop-off, با توجه به انتشار اخبار از شهرستان. تمام اسناد و مدارک و هزینه ها باید دریافت شده توسط حسابرس با 5 p. m. 2 ژوئن.

نامزدها باید ایمیل خود استشهاد محضری از نامزدی فرم و پر هزینه به St. Louis County حسابرس دفتر 100 N. Fifth Ave. غرب اتاق 214 Duluth MN 55802 یا می توان آن را در سمت چپ امن dropbox واقع در خیابان دوم ورود به دادگاه است. حسابرس دفتر تماس خواهد نامزد به تایید رسید.

اگر منظقه پر کردن ترجیح داده است نامزدها باید با حسابرس را به برنامه قرار ملاقات برای کارکنان به دیدار نامزد خارج از دوم خیابان ورودی. تماس 218-726-2385 یا ایمیل [email protected]

شهرستان کمیسیون 6th قضایی دفاتر منطقه و حفاظت آب و خاک منطقه سرپرستان میان انتخاب موقعیت های که نیاز به پر کردن در St. Louis County Courthouse. یک لیست کامل از موقعیت و مکان تشکیل پرونده می توان در یافت stlouiscountymn.gov/vote.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>