پاکستان pacer حسنعلی مبارزه با آسیب به عقب ممکن است نیاز به عمل جراحی

کاهش یافته و از لیست مرکزی قرارداد بازیکنان پاکستان pacer حسن علی است که در حال حاضر خیره امکان طرد به دلیل مصدومیت ممکن است نیاز به عمل جراحی در خارج از کشور.

با توجه به یک منبع قابل اعتماد در هیات کریکت پاکستان (PCB) و حسن شده است که مبارزه با مشکلات آسیب پس از آخرین سال جام جهانی است و در حال حاضر مبتلا به کمر درد پس از او به نظر می رسد در پاکستان سوپر لیگ مسابقات در ماه فوریه-مارس.

“او دارای یک مشکل برگشت از اواخر ماه آوریل و PCB فرستاده پزشکی خود را به گزارش کارشناسان پزشکی در استرالیا و برخی کشورهای دیگر برای مشاوره” این منبع گفت.

او گفت: هیئت مدیره آماده شد ارسال حسن به استرالیا یا هر کشور دیگری اگر کارشناسان توصیه او تحت عمل جراحی خود را پشت مشکل.

“دو گزینه وجود دارد در دسترس برای حسن یا او را تحت یک درمان طولانی مدت درمان یا عمل جراحی اما همه چیز خواهد شد بستگی دارد در مشاوره توسط کارشناسان خارجی” این منبع گفت.

حسن نیز کاهش یافته و از لیست قرارداد بازیکنان توسط PCB روز چهارشنبه همراه با ارشد پیسرز وهاب ریاض و امیر محمد.

حسن این بود که با تصمیم و ارسال مرموز جیر اما به زودی پس از حذف آن است.

پاکستان سر مربی و مدیر انتخاب مصباح الحق گفته است که حسن کاهش یافته بود به دلیل مشکلات اما مطمئن هیئت مدیره را نگاه پس از درمان.

حسن شد و یک عضو حیاتی پاکستان 2017 قهرمانان جام پیروزی تیم ملی و T20 تیم رسیده است که این شماره یک رده بندی جهانی است.

اما او از دست رفته کل فصل داخلی در سال گذشته با توجه به مچ پا و کشاله ران رفع مشکلات نه چندان چشمگیر گشت در PSL.

هاي ازدواج به یک ملی هند در سال گذشته در دبی.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>