متخصصین پوست (پزشکان مراقبت از پوست) آرمان الهیه

متخصصان پوست متخصص در مراقبت از پوست طبیعی و همچنین در پیشگیری و درمان طیف گسترده ای از بیماری های پوستی از جمله سرطان های پوستی و آکنه هستند. دریابید که آنها چه کاری می توانند برای شما انجام دهند.
قرار ملاقات ها 216.444.5725
انتصابات و مکانها
با نمایندگی منصوب شوید
با ما تماس بگیرید آرمان الهیه
متخصصین پوست چیست؟
متخصصین پوست ، پزشکان متخصص پوست هستند که در زمینه مراقبت از پوست طبیعی و در تشخیص و درمان بیماری های پوست ، مو و ناخن تخصص دارند. علاوه بر این متخصصان پوست در زمینه مدیریت اختلالات آرایشی پوست (مانند ریزش مو و زخم) آگاه هستند.

متخصصان پوست چه کاری انجام می دهند؟
متخصصین پوست اغلب روشهای تشخیصی تخصصی مربوط به شرایط پوستی را انجام می دهند. این پزشکان از روشهای درمانی شامل موارد زیر استفاده می کنند:

داروهای داخلی ، تزریقی و داخلی استفاده می شود
نور درمانی ماوراء بنفش
مجموعه ای از اقدامات جراحی پوستی
روشهای زیبایی مانند لایه برداری شیمیایی ، اسکلروتراپی (که برای شرایطی مانند واریس استفاده می شود) و میکرو پوستی (جراحی برای لایه برداری از پوست)
متخصصان پوست ممکن است در زمینه هایی از قبیل الکتروجراحی (استفاده جراحی از جریان الکتریکی با فرکانس بالا برای برش یا از بین بردن بافت) ، جراحی کرایوسرژی (که شامل انجماد بافت است) ، جراحی لیزر و جراحی برش (شامل برداشتن با برش) با بستن مناسب ، آموزش و تجربه داشته باشند. (از جمله پیوندهای پوستی).

آموزش متخصصین پوست
متخصص پوست بعد از اخذ مدرک پزشکی و گذراندن دوره کارآموزی ، سه سال آموزش تخصصی دیگر را دریافت می کند و سپس یک امتحان جامع را که توسط هیئت پوستی آمریکا انجام می شود ، می گیرد. بسیاری از متخصصین پوست متخصصین کلیه را انجام می دهند و بیماران را با انواع نگرانی های پوستی مشاهده می کنند. برخی از متخصصان پوست ، در زمینه های خاصی از پوست مانند کودکان ، جراحی یا لوازم آرایشی و بهداشتی ، آموزش و تخصص بیشتری کسب می کنند و در ادامه به روش های تخصصی در این زمینه ها می روند. با استفاده از این پیشینه و دانش ، متخصصان پوست متخصص و متخصص برای تشخیص و معالجه انواع مختلفی از شرایط پوستی ، مو و ناخن هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>