مایک زیمر پاکستان به وایکینگ ها آماده با وجود مجازی offseason

یک روز معمولی در زندگی ویژگی های زیمر ظاهر در داخل و خارج از جلسات مجازی و زمانی که همه چیز قرار دادن تا برای روزی که ممکن است به چرخش در چهار چرخ به شکار در 160 هکتار از زمین یا گلف در دوره او و پسرش آدم ساخته شده است که ویژگی های چند جعبه توپ را روی گوه و سبز.

“شما می توانید آمار درایور” زیمر گفت. “آن را مانند یک محدوده رانندگی بیش از حد.”

اما 63 ساله فوتبال lifer نمی تواند فرار از خرد کردن بیش از حد طولانی. قلب او نمی خواهد به او اجازه دهید.

“من واقعا از دست که در اطراف بازیکنان” زیمر گفت. “صحبت کردن به آنها را بر روی کامپیوتر خود و یا اپل یا هر چیز دیگری است به همین دلیل من می خواهم به خارج وجود دارد. من می خواهم به مربی و صحیح آنها و آموزش آنها را کنید و سعی کنید برای ساخت رفاقت است که ما باید به عنوان یک تیم فوتبال. متاسفانه ما قادر به انجام این کار است.

“آنها احتمالا خواهید برای دریافت یک دوز اضافی از من در زمانی که آنها به عقب بر گردیم.”

به فهرست خود زیمر گفت: او فکر می کند این تیم در “وضعیت خوبی” بیرون آمدن از آنچه بوده است پر سر و صدا در offseason که وایکینگ ها داد و ستد گسترده گیرنده Stefon Diggs, اجازه, cornerbacks خاویر رودز و Trae Waynes راه دور در رایگان آژانس و راه از هم جدا دفاعی کهنه پایان Everson Griffen.

با وجود این به ظاهر تغییرات مداوم بیش از گذشته چند ماه زیمر دوست جانباز در جرم رهبری کارفرمایی کرک عموزاده در حال اجرا پشت Dalvin طبخ و گیرنده گسترده ای آدم Thielen و هیجان زده است برای کار با یک گروه جوان در دفاع.

“من فکر می کنم این نوع از طراوت را به فرصتی برای کار با برخی از جوان ها” زیمر گفت. “متاسفانه ما قادر به کار با آنها در حال حاضر به غیر از تقریبا.”

که بزرگترین تغییر و تا کنون چیزی زیمر است که هنوز در تلاش برای انطباق با.

به جای داشتن تمام تیم در TCO عملکرد مرکز در Eagan همه پراکنده در مورد کشور, یادگیری به عنوان آنجا که می توانید آنها را از محدوده خانه خود را.

که متشکل از چیزهای مختلف از جمله کارکنان مربیگری ارسال نوار کاست در مورد چگونه به انجام یک کار خاص مته و بازیکنان انجام تمرین خود را. نیز وجود دارد برخی از مطبوع دریل اضافه شده در برای کمک به بازیکنان در شکل باقی بماند بهترین آنها می توانند.

“ما در حال تلاش برای آن را کمی بیشتر موقعیت خاص در مورد چگونه ما سعی کنید به آنها را آماده” زیمر گفت. “من فکر می کنم بخش مایه تاسف است اگر آنها در حال انجام آن اشتباه ما نمی تواند صحیح آنها را مگر اینکه آنها تصویری آن است.”

کامل نیست به هر وسیله و کمبود در شخص آموزش تاثیر می گذارد rookies بیش از هر کسی. که می تواند بیشتر تشدید در ثانویه با تازه کار, cornerbacks جف Gladney و کامرون Dantzler به احتمال زیاد به نقش در دفاع.

“من فکر می کنم دفاعی پشت بسیاری از موارد برای انجام” زیمر گفت. “من همیشه این عقیده است که آنها بهتر است در زمانی که پوشش آنها با پوشش کسی. آن را مانند بازی بسکتبال. اگر من بازی بسکتبال هر روز من قصد دارم به بهتر از آن را. این واقعا سخت است زمانی که آنها توسط خود و نه قادر به کار بر روی مهارت پوشش گسترده ای از گیرنده است.”

به همین دلیل زیمر است که بیشتر به دنبال به جلو به reconvening در Eagan. هر زمان که ممکن است.

“ما در حال برنامه ریزی در فصل طبيعی بودن به عنوان بهترین ما می توانیم” زیمر گفت. “آن را هر گونه متفاوت از ما یک فرض هنگامی که ما ممکن است به عقب و ما خواهد تنظیم به آن زمانی که آن اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>