برگزاری همه ستایش ها برای Bumrah

سابق غرب هند کریکت مایکل برگزاری انباشته ستایش در هند پرتاب کننده سریع Jasprit Bumrah و صحبت در مورد توانایی خود را به آمار عرشه سخت ساخته شده است که او یک گزاره دشوار برای ضربه سراسر فرمت های.

همچنین بخوانید: بازگشت خواهد بود قوی تر: Bumrah

او همچنین به یک کلمه از مشاوره به او را در مورد خود اجرا و خواسته Bumrah به مراقبت از بدن خود را به عنوان او را به قرار دادن در تلاش زیادی برای تولید این نوع از سرعت و گزاف گویی.

“Jasprit (Bumrah) کمی سریعتر او بازدید عرشه سخت است. مردم همیشه صحبت در مورد پرتاب کنندگان که آمار عرشه و پرتاب کنندگان که ترمز ماشین توپ سطح” برگزاری گفت: در Sony ده گودال توقف نشان می دهد.

ایجاد مشکلات

“مالکوم مارشال به عنوان مثال — یک راه سریع-کاسه — استفاده ترمز ماشین توپ کردن سطح. Bumrah بازدید عرشه سخت و است که باعث ایجاد مشکلات بیشتر.

“به خصوص که در کوتاه توپ که قرار دادن سوالات در ضربه ذهن به سرعت با آن توپ در حال آمدن به سمت شما با این کوتاه اجرا شود.

“مشکل من با Bumrah است و من ذکر آن را به او آخرین بار من تو را دیدم او را در انگلستان است که چگونه زمانی که بدن در حال رفتن به نگه دارید تا با آن کوتاه اجرا و تلاش او برای قرار دادن در. آن را به بدن انسان و نه یک ماشین.”

در استفاده از بزاق

برگزاری همچنین ابراز نگرانی در مورد روش های مختلف مطرح برای انجام دور با استفاده از بزاق بر روی توپ کریکت در طول مسابقات.

“آن خواهد بود دشوار است. این تمایل طبیعی برای هر کاسه یک بار او می شود که توپ در دست خود را به درخواست بزاق و یا درخواست عرق و سپس قرار دادن آن بر روی توپ است که طبیعی است,” گفت: برگزاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>