اولین دوز نقدینگی است: MSMEs دریافت مگا تضمین

نوشته شده توسط آفتابی Verma , Aanchal مجله Anil Sasi | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 14 سال 2020 5:22:37 am

epf contribution, epf contribution rate, epf contribution rate 2020, epf contribution rate for private sector, epf contribution by employer, epf contribution by employees, epfo, epfo contribution, pf contribution by employer and employee, pf contribution by employer, pf contribution by employee​, fm nirmala sitharaman, fm nirmala sitharaman announcements Nirmala Sitharaman در کنفرانس مطبوعاتی. Anil Sharma

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman شنبه اعلام کرد اولین tranche اقتصادی طرح امداد که تمرکز اصلی بود برای کاهش جارو پریشانی در میکرو, شرکت های کوچک و متوسط بخش نهفته است که در قلب صنعتی اکوسیستم و استخدام حدود 11 کرور نفر از جمله بسیاری از کشور مهاجر نیروی کار است.

در حالی که 16 خاص اطلاعیه اعلام کرد در اولین tranche برش در سراسر بخش است که طیف وسیعی از MSME و غیر بانکی امور مالی شرکت (NBFCs) به املاک و مستغلات و توزیع قدرت و حقوق و مزایای فراگیر تم بود که از تزریق نقدینگی. و مهندسی یک پاس از طریق اثر است که در نهایت قرار می دهد بیشتر یکبار مصرف وجوه در دست کارآفرینان و کارکنان.

در حالی که بسته است بعید به ایجاد استرس زیادی برای مالی خزانه به عنوان بسیاری از اقدامات در حال متمرکز کردن-ترازنامه پشتیبانی از طریق تضمین های اعتباری و مالیاتی تاخیر در موفقیت این طرح مبتنی بر این اقدامات کار به عنوان چند برابر به بهبود ریسک پذیری از وام دهندگان و تسریع تازه بودجه مضطرب شرکت های کوچکتر.

Sitharaman اعلام به دنبال نخست وزیر نارندرا سه شنبه یک تومان 20-لاخ-کرور طرح تقریبا 10 درصد از تولید ناخالص داخلی به کوسن تاثیر Covid-19 و رونمایی شود تلوتلو خوران در.
Sitharaman گفت: بانک ها و NBFCs ارائه می کنند اضطراری خطوط اعتباری به MSMEs تا 20 درصد از اعتبار برجسته به عنوان در فوریه 2 سال 2020 با این وام با داشتن 4 سال تنور 12-ماه مهلت قانونی برای پرداخت های اصلی و یک کلاه در هزینه های مورد علاقه.

در مجموع Rs 3 لاخ کرور روپیه است که پیش بینی می شود پرداخت تحت این طرح که باز خواهد شد تا 31 اکتبر سال 2020 است. Sitharaman گفت: این اقدام می تواند کمک به نزدیک به 45 لاخ واحد برای از سرگیری فعالیت های کسب و کار. وام گیرندگان نمی خواهد نیاز به ارائه هر گونه تازه وثیقه و تضمین هزینه در برابر این وام. این اقدامات هدفمند در اجتناب از مقیاس تعطیلی کسب و کار است که می تواند تاثیر سیستم مالی سیستمیک و اخلال در زنجیره تامین در روزهای آینده.

MSMEs که تا حدود 45 درصد از این کشور در مجموع تولید خروجی 40 درصد از صادرات تقریبا 30 درصد از تولید ناخالص ملی و کار در سراسر زنجیره ارزش – از جمله چرخه قطعات, قطعات خودرو, منسوجات, محصولات, اسباب بازی, دست ابزار – تاکید دارد با توجه به تهی شدن ذخایر داخلی و دید کم از تقاضا است. در دسترس بودن منابع مالی از طریق کانال های بانکی همراه با یک مهلت قانونی برای بازپرداخت آنها کمک خواهد جزر و مد بیش از این مستند رکود است.

تلاش برای ایجاد نقدینگی موجود به MSMEs, NBFCs مسکن, امور مالی شرکت ها (HFCs) و میکرو موسسات مالی (MFI) همچنین ساخت پس از اقدامات اخیر بانک مرکزی هند با هدف تزریق نقدینگی.

بانکداران بسیار راحت تر به قرض دادن زمانی که وام مورد حمایت دولت تضمین می کند و این اقدامات را تشویق آنها را به kickstart اعتباری استقرار. “سیاست دسته گل پرده برداری توسط دولت است که به خوبی ساختار مناسب هدف قرار داده و در ظرف مناسب مالی محدودیت اما هنوز هم با داشتن حداکثر تاثیر.

اقدامات برای MSME از طریق تضمین حقوق صاحبان سهام تزریق و بدهی پشتیبانی خواهد incentivise وام دهی بانک به MSMEs و همچنین ارائه مهم پشتیبانی به تاکید اشخاص در وضعیت کنونی گفت:” بانک دولتی هند رئیس Rajnish کومار.

در حالی که اعتبار کامل تضمین ارائه شده به MSME که وام های استاندارد تاکید کرد شرکت های کوچک که وام های طبقه بندی شده به عنوان NPA (غیر نمایشی دارایی) داده خواهد شد و وابسته بدهی های بانک ها در برابر بخشی از اعتبار تضمین های ارائه شده توسط دولت است.

مرکز ارائه خواهد شد 4000 تومان کرور روپیه به عنوان حمایت مالی به CGTMSE (اعتبار صندوق ضمانت اعتماد برای میکرو و شرکت های کوچک) — کمک خواهد کرد که در تسهیل 20 ، 000 تومان کرور روپیه از تابع بدهی به حدود 2 لاخ شرکت. در حالی که بخشی از اعتبار تضمین کاهش ریسک اعتباری برای وام دهندگان اثر این اندازه گیری خواهد شد بستگی خود را ارزیابی.

Sitharaman شنبه گفت: این اولین مجموعه ای از اقدامات و گام های بیشتر خواهد شد در روزهای آینده. “در هر یک از این تراشه ها جای دادند ما را فراموش نکنید که ما یک مسئولیت نسبت به فقرا از این کشور به سمت نیازمندان کشور نسبت به کارگران مهاجر از این کشور divyang و سالخورده” او گفت:.
“امروز اطلاعیه ها توسط FM @nsitharaman خواهد شد یک راه طولانی در پرداختن به مسائل مواجه با کسب و کار به خصوص MSMEs. مراحل اعلام خواهد شد افزایش نقدینگی توانمند سازی کارآفرینان و تقویت روح رقابتی” مودی گفت: در یک صدای جیر جیر.

تحلیلگران زده توجه داشته باشید از احتیاط بیش از حد. “Rs 3 لاخ کرور تضمین را ارائه بسیار مورد نیاز فشار به اعتبار پرداختي به گرسنگی MSMEs. اما (وجود دارد) خطر ابتلا به اعتبار فرهنگ رو به وخامت…بانکداران را بدون پوست در این بازی و از این رو adhoc پرداخت ممکن است با افزایش خطر گفت:” عشا Chaudhary, مدیر CRISIL پژوهش است.
دولت نیز تصمیم گرفته است برای گسترش تعریف MSMEs که قادر خواهد ساخت تعداد زیادی از شرکت های طبقه بندی شده به عنوان مثل و در نتیجه قادر به فایده از این مزایا. راه اندازی یک صندوق از بودجه با جسم از 10 ، 000 تومان کرور روپیه است که می تواند اهرمی تا 50,000 تومان کرور روپیه و ارائه سهام به پشتیبانی MSMEs که نشان می دهد پتانسیل رشد در میان دیگر اطلاعیه ها. تحلیلگران گفته این اندازه گیری را در زمان اجرا و ارائه ممکن فوری پشتیبانی می کند.

علاوه بر این بودجه تقویت دولت مرکزی و شرکت های بخش دولتی عرضه خواهد کرد و همه وجوه با توجه به MSMEs ظرف 45 روز جهانی مناقصه برای دولت تهیه سفارشات به Rs 200 کرور اجازه داده نخواهد شد. این خواهد بود که یک گام به سوی متکی به هند و همچنین کمک به MSMEs رشد کسب و کار خود Sitharaman گفت.

NBFCs, HFCs و MFIs همه در مواجهه با استرس به عنوان بانک ها تبدیل شده اند بسیار ریسک گریز در اعطای وام به آنها. از آنجا که بسیاری از NBFCs دسترسی ندارند به کم هزینه سپرده که بانک ها باید نقدینگی خود را موقعیت و ظرفیت بازپرداخت می آید تحت تهدید زمانی که وام گیرندگان شروع متخلف و یا تاخیر در بازپرداخت.

دولت اعلام کرد 30000 تومان کرور روپیه ویژه نقدینگی طرح که بر اساس آن سرمایه گذاری خواهد شد در درجه سرمایه گذاری بدهی مقالات از این موسسات. خطوط این طرح ها هنوز اعلام نشده است. اگر یک نهاد دولت به طور مستقیم اقدام به خرید بدهی مقالات از این اشخاص پس از آن ارائه خواهد عمده تسکین.

دولت نیز تمدید جزئی تضمین اعتبار طرح — که تحت این تضمین 20 درصد از اولین دست دادن به وام دهندگان — NBFCs, HFCs و MFIs با پایین رتبه بندی اعتباری. این طرح برآورد شده است منجر به تزریق نقدینگی از 45 ، 000 تومان کرور روپیه در بدهی مقالات که دارای AA و یا پایین تر و حتی unrated اوراق بهادار صادر شده توسط این نهادها از جمله MFIs. اما مدیران صنعت استدلال می کنند که بانک ها هنوز هم ممکن است در آینده به قرض دادن به پایین-رتبه شرکت ها با توجه به جریان ریسک گریزی در بازارها است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de