Balbir سینگ Sr. رنج می برد دو قلبی, دستگیری

هاکی افسانه Balbir سینگ ارشد همچنان بحرانی باقی مانده و در ونتيلاتور پشتیبانی پس از تحمل بیش از دو قلبی, دستگیری اوایل صبح روز چهارشنبه. 96 ساله, سه طلای المپیک برنده همچنان در ICU در محلی نوه اش کبیر گفت: در روز پنج شنبه.

“نانا جی رنج می برد دو قلبی, دستگیری, دیروز صبح. وضعیت خود نیست و بدتر از آن اما او همچنان بسیار مهم و در ونتیلاتور کمک. پزشکان به طور مداوم ارزیابی وضعیت خود” کبیر گفت.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>