ویراستاران انجمن صنفی می گوید پلیس دهلی سوال اکسپرس روزنامه نگار است که سوء استفاده از قوانین کیفری برای ارعاب

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 13 مه سال 2020 4:22:37 pm

مولانا سعد است امیر از Tablighi Jamaat که مقر آن در دهلی نو Nizamuddin منطقه است. (اکسپرس عکس Tashi Tobgyal)

سردبیران صنفی از هند انتقاد پلیس دهلی برای آن highhandedness برای تهدید هند اکسپرس خبرنگار ویژه Mahender سینگ Manral با اقدام قانونی اگر او ملحق شد. انجمن صنفی اشاره کرد و آن را با “نگرانی” به عنوان بخشی از یک “الگوی رشد سوء استفاده از قوانین کیفری برای ارعاب روزنامه نگاران در نقاط مختلف کشور”.

در بیانیه صادر شده در روز چهارشنبه گفت: آن را به نام پلیس دهلی عمل “فاحش و بالا دست”. Manral شده بود با صدور اطلاعیه در مارس 10 بعد از او گزارش داد که پلیس پیدا کرده بود که یک احتمال وجود دارد از یک کلیپ صوتی از رهبر Tablighi Jamaan مولانا سعد ممکن است doctored. پلیس دهلی خواسته Manral برای پیوستن به این کاوشگر در مارس 10.

“در حالی که Manral نبود متهم تحت هر قانون او تهدید کرد که شکست برای پیوستن به پروب می تواند منجر به اقدام قانونی در بخش 174 قانون مجازات اسلامی با مجازات زندان و جریمه نقدی. این به نظر می رسد کمی بیش از یک سفر ماهیگیری را امتحان کنید و عصاره روزنامه نگار منبع و بنابراین هشدار می دهند دیگر خبرنگاران.” انجمن صنفی اعلام کرد.

همچنین به ذکر نمونه ای از یک گجراتی روزنامه نگار بودن برای رزرو و شرارت بازداشت و در آوریل 11. دانيال پاتل است که مالک و سردبیر پورتال خبری چهره ملت صنفی گفت: رزرو شده بود در بخش 124A از IPC برای “يثرب وحشت” و بخش 54 از مدیریت بحران قانون “انتشار یک گزارش نشان می دهد امکان رهبری تغییر در دولت به دلیل انتقاد بیش از افزایش coronavirus موارد”. انجمن صنفی آن را به نام یک “سوء استفاده از قوانین خاص علاوه بر فتنه و IPC”.

“این موارد از اقدام پلیس در گجرات و دهلی نو در حال عمیقا نگران کننده است. دولت و پلیس باید تشخیص دهند که رسانه ها بخشی جدایی ناپذیر از ساختار حکومت در هر دموکراسی است. انجمن صنفی محکوم کردن این اقدامات می پرسد و دولت و دولت مرکزی به دست برداشتن از سوء استفاده از قانون به تهدید مطبوعات آزاد.” آن را در بیانیه ای گفت:.

باشگاه مطبوعات هند هم تا به حال در مارس 12, انتقاد پلیس دهلی را اقدام علیه Manral. آن گفت که جرم شاخه ای از پلیس قانع کننده” خبرنگار به حضور “در معرض خطر پیگرد قانونی” و “از جمله و ضمنی تهدید به افشای منابع” آن گفت: “توهین به هر کانن مستقل و مسئول روزنامه نگاری”.

باشگاه مطبوعات اعلام کرد که این موضوع باید به پایان رسید و با انتشار از rejoinder اما “به نظر می رسد دولت با استفاده از پلیس به عنوان یک ابزار از قربانی است در آینده با کاهش خبرنگار”. این ادعا که آن را یک “هشدار” به “روزنامه نگاران و رسانه های عامل و بی ادب یادآوری است که آنها در خط سقوط”. این خواست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به “مهار آزاد wheeling, غرایز از پلیس دهلی”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal