coornavirus, covid 19, covid 19 news, india mega evacuation, vande bharat mission, Evacuation operation of Indians, airlift of indians, coronavirus, coronavirus live, indian evacuation, cochin airport, indians stuck abroad, india coronavirus, coronavirus india news, latest news, india news, covid 19 news تحت Vande بهارات ماموریت چند سرخپوستان که رشته در خارج از کشور با توجه به Covid-19 مستند خواهد بود و به خانه آورده در ویژه هوایی هند پرواز. (توییتر/هند در فیلیپین)

به عنوان بسیاری از 323 سرخپوستان بودند که سرگردان در لندن وارد در بنگلور اوایل روز دوشنبه. پس از تحت فرآیند غربالگری تمام مسافرانی که وارد در بنگلور امروز منتقل شده به هتل ها برای 14 روز در قرنطینه در BMTC اتوبوس.

در روز 5 از Vande بهارات ماموریت پروازهای برنامه ریزی شده به واشنگتن, لندن, Manila, ابوظبی, داکا و سنگاپور را به رشته سرخپوستان صفحه اصلی. با این حال, هوایی هند بازگشت پرواز از دوحه به تریواندروم لغو شد اواخر روز یکشنبه و موکول برای 12 ماه مه پس از این هواپیما رد شد اجازه فرود در قطر سرمایه است.

روز یکشنبه فهم Magar رفتگان از نر مالدیو برای کوچی در کرالا با 202 هند اتباع نیروی دریایی هند گفت. فهم Jalashwa اولین کشتی حامل evacuees از مالدیو تحت عملیات Samudra Setu’ وارد شده بود در بندر کوچی زودتر در طول روز با 698 شهروندان هند نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

نزدیک به 15,000 سرخپوستان انتظار می رود به بازگشت به خانه از طریق Vande بهارات ماموریت. (توییتر/HCIMaldives)

روز یکشنبه 171 مردم وارد چنای از کویت در یک هوایی هند پرواز بودند و جایگزین در سه محل جداگانه گفته است. مسافران از جمله چهار کودک در هنگام ورود خود را در فرودگاه غربالگری شدند که توسط مقامات بهداشتی در دنده محافظ برای کوروناویروس.

بینی و گلو سواب نمونه از کسانی که وارد شد گرفته شده برای تست هنگامی که آنها وارد امشب آنها اضافه شده است. پس مهاجرت و سلامت چک آنها فرستاده ویژه اتوبوس به دو هتل و محل یک موسسه آموزشی در حومه محل. انتظار می رود آنها را به ماندن قرار داده و در مکان های مربوطه خود را از ماندن به مدت حداقل 14 روز خبر داد.

روز شنبه به عنوان بسیاری از 359 مردم وارد اینجا از دبی در دو هوایی هند پرواز. در شب مه 8 یک پرواز از کوالالامپور در مالزی وارد در تیروچیراپالی فرودگاه با حدود 200 مسافر.

از طریق Vande بهارات ماموریت هند ارسال خواهد شد 64 پرواز و سه نیروی دریایی کشتی برای بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. نزدیک به 15,000 سرخپوستان انتظار می رود به بازگشت به خانه از طریق این ماموریت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de