افزایش قیمت و کمبود نیروی کار مریخ صنعت املاک و مستغلات در Tricity

نوشته شده توسط Pallavi Singhal | Panchkula | منتشر شده در مارس 11, 2020 3:05:18 am

cooronavirus, india lockdown, real estate, real estate in haryana, workers, workers shortagein haryana, gst, stamp duty, indian express news یک راه حل بهتر Prateek Mittal می گوید می آیند به عنوان “تخفیف در GST و تمبر برای کاهش بار خریداران و همچنین اجازه می دهد 90 درصد تامین مالی وام مسکن برای خانه های تا 75 lakhs.” (بازنمودی عکس)

بخش املاک و مستغلات یکی از بزرگترین کارفرما از کارگران و یک عامل مهم به تولید ناخالص داخلی گرفته شده ضربه جدی از مستند آمد. با بخش تلاش برای راه اندازی مجدد تحت چندین محدودیت و محدودیت کشت از اقدامات ممکن است مهم برای دوباره آن را. برای مقابله با کشت و مشکلات این بخش شده است خواستار تخفیف در GST و تمبر.

به عنوان کار در بخش املاک و مستغلات رزومه تهیه مواد اولیه و افزایش قیمت و کمبود نیروی کار همراه با نقدینگی شدید بحران برخی از مشکلات اصلی که با آن روبرو می گوید Prateek Mittal, مدیر اجرایی Sushma ، “در ردیف دو شهر هزینه ساخت و ساز است که اکثریت جزء هزینه یک آپارتمان بر خلاف کلان شهر که در آن زمین است و بزرگترین جزء” او می افزاید.

یک راه حل بهتر او می گوید می تواند به عنوان “تخفیف در GST و تمبر برای کاهش بار خریداران و همچنین اجازه می دهد 90 درصد تامین مالی وام مسکن برای خانه های تا 75 lakhs.”

به نقل از یک “ترس روان’ در کارگران و نیاز به آنها ارائه می شود با نیازهای اساسی به عنوان هنجار زودتر GBP گروه سخنگو می گوید: “نه تنها در حال حاضر بلکه حتی پست Covid-19 بخش خواهد شد و در صورت مشکل کمبود نیروی کار. کمبود خواهد mar بخش حتی اگر کارگران داده می شود امکانات. آن است که یک وضعیت قبر برای املاک و مستغلات.”

Kushagr Ansal مدیر Ansal مسکن و رئیس کنفدراسیون از توسعه دهندگان املاک و مستغلات’ انجمن از هند (CREDAI) هاریانا با اشاره به نیاز دولت به مطمئن شوید که املاک و مستغلات است که مقرون به صرفه برای همه گفت: “دولت در ترویج شده است مسکن برای همه و برای آن برای تبدیل شدن به یک واقعیت مهم است که برای کاهش هزینه بار در املاک و مستغلات با کنترل هزینه های ساخت و ساز. وجود دارد باید برخی از تصمیم گیری در هزینه های مواد موثر برای مسکن به خصوص یکی از در حال توسعه تحت مقرون به صرفه مسکن. تجاری در سال گذشته به خوبی و مسکونی در زمان عقب است اما در چند سال آینده این دو بخش انتظار می رود به انجام به همان اندازه خوب است.”

در ضمن Pradeep Aggarwal, رئیس هیئت مدیره همراه اتاق بازرگانی و صنعت هند (ASSOCHAM) بررسی مسائل موجود گفت: “مشکلات شدید در املاک و مستغلات به خصوص بحران نقدینگی وجود دارد که برخی از پرواز توسط اپراتورها و حتی برخی از توسعه دهندگان شناخته شده رفت و بیش از حد در توسعه بدون در نظر گرفتن مراقبت از اين کار. وام گرفته شده از بانک ها و منحرف به پروژه های دیگر. Realtors در بازار در حال حاضر چندین تعهدات را به انجام برسانند. آنها نباید از سمت چپ حلق آویز به رنج می برند فشار از همه گیر به تنهایی.”

همانطور که برای کارگران در Tricity Pradeep می گوید: “مراقبت از نیروی کار در این سایت ها یکی از دلایل اصلی آنها را ترک نمی کند. انگیزه ای است که بیشتر ما آن را به عنوان است که به دلیل تصمیم خود را برای ماندن است که ما قادر به شروع فعالیت به عنوان به زودی به عنوان دولت مجاز ما است.”

همانطور که برای آینده املاک و مستغلات همه توسعه دهندگان باید یک چشم انداز مثبت. “املاک و مستغلات است که بخش مهمی از توسعه کلی اقتصاد و زندگی مردم است. اگر املاک و مستغلات رنج می برد چندین فعالیت را متوقف کند. بخش مسکونی طول می کشد مراقبت از نیازهای مسکن شهروندان است که نمی تواند به کار گرفته شده به طور کامل توسط دولت است. این به این معنی است که آینده املاک و مستغلات خوب است که همیشه در تقاضا. با افزایش جمعیت و رشد اقتصاد این بخش را حفظ خواهد کرد گرفتن شانس خوب کسب و کار”, می افزاید: Pradeep.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر