روچستر, Minn. — تعداد Minnesotans در بخش مراقبت های ویژه با توجه به کروناویروس آمار بالا در یکشنبه, مه 10.

وزارت مینه سوتا مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه که 199 نفر در بیمارستان بستری هستند و در بخش مراقبتهای ويژه با توجه به این رمان coronavirus.

MDH گزارش 481 اضافی مورد تأیید از COVID-19 ویروس, آوردن مجموع در مینه سوتا به 11,271. یکی دیگر از 20 نفر از ویروس, آوردن ایالت تلفات به 578 پس از وقوع آغاز شد. از کسانی که مرگ و میر 464 شد در میان مردم بودند که زندگی در مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی.

تعداد افراد بستری در سراسر کشور حدود دو برابر در کمتر از یک ماه. یکشنبه, 434 نفر در بیمارستان بستری هستند و با بیماری کمی پایین از 476 از شنبه, در حالی که MDH گزارش 228 نفر در بیمارستان بستری شد مارس 19.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: در هفته گذشته در ایالت مینه سوتا است که هنوز هم در هدف به آخرین دولت برای رسیدن به آن اوج COVID-19 موارد است. او گفت: کاهش اوج کمک کرده است دولت, مقامات بهداشت و بیمارستان و جلوگیری از افزایش مطالبات از دولت 1,244 تخت ICU.

در حال حاضر بیش از 1000 نفر از کسانی که تخت اشغال شده توسط بيماران مبتلا به COVID-19 یا دیگر مشکلات سلامتی. بیمارستان ها را شناسایی کرده اند یک منبع بیش از 1300 پشتیبان تخت ICU است که می تواند آماده برای بیماران در حدود 72 ساعت, دولت, سلامت, مقامات گفت.

از 11,271 مجموع مورد تأیید 1,360 در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی. یکشنبه, 6,882 مردم بهبود یافته اند و دیگر نیازی به جدا شده است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر