توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 9 مه سال 2020 11:26:29 am

lg polymers, lg polymers gas leakage, visakhapatnam lg polymers, visakhapatnam lg polymers gas leak, lg polymers visakhapatnam gas leak, lg polymers vizag gas leak, lg polymers gas leakage, lg polymers gas leakage news, lg polymers gas leakage latest news, lg polymers gas leakage today news, visakhapatnam lg polymers gas leakage news ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) صادر کرده است توجه به آندرا پرادش دولت و مرکز در روز پنج شنبه بیش از این حادثه. (عکس از آسوشیتدپرس)

دو روز پس از نشت گاز در یک کارخانه مواد شیمیایی در ویساکاپاتنام کشته شدن 11 نفر و تحت تاثیر قرار بیش از 1000 سابق آندرا پرادش وزیر Chandrababu Naidu در روز شنبه نوشت: نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال قانون اساسی علمی کارشناسان کمیته به پرس و جو به این موضوع است.

حداقل 11 نفر کشته و صدها نفر بیمار پس از گاز به بیرون درز کرده از LG پلیمرهای گیاهی در Gopalapatnam در حومه ویساکاپاتنام در روز پنج شنبه. این گیاه در حال آماده شدن برای بازگشایی پس از مستند.

در نامه ای او با اشاره به این که پاسخ سریع توسط مرکز آورده بود آرامش و اعتماد به نفس به مردم از دولت خواست برای اعتراض به این حادثه.

در بسیاری از نقاط Naidu به دنبال راه اندازی یک علمی کارشناسان کمیته به پرس و جو به کل موضوع. او همچنین به دنبال وجود دارد باید از نزدیک نظارت بر کیفیت هوا در داخل و اطراف Vizag برای درک زمان حال و آینده تاثیر گاز.

همین حالا از توضیح داده شده | Vizag نشت گاز: چه استایرن است و چگونه آن را رفتار

Naidu همچنین به نخست وزیر درخواست کرد به طناب در برخی ملی و بین المللی و کارشناسان بهداشت برای ارزیابی سلامت مردم و بر این اساس در نظر گرفتن فوری و دراز مدت سلامت اقدامات است. او افزود که در این مرحله کمک خواهد کرد در ارائه غرامت به اجرا درخواهد آمد مردم است.

در ضمن در پاسخ به این گزارش از یک دوم نشت در LG پلیمرهای گیاهی وزارت امور روز جمعه گفت: این کوچک ویژگی های نشت و افزود که دومین نشت لازم بود برای آوردن ظرف در کنترل است. همچنین گفت که نشت تحت کنترل و روند خنثی سازی را آغاز کرده بود.

بخوانید | Vizag نشت گاز:: همه شما نیاز به دانستن در مورد LG پلیمرها کارخانه

“این روشن است که این یک کوچک ویژگی های نشت. لازم است برای آوردن ظرف در کنترل است. آن کنترل شده است و فرایند خنثی سازی است که در حال حاضر در حال پیشرفت است” گفت: MHA.

ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) صادر کرده است توجه به آندرا پرادش دولت و مرکز در روز پنج شنبه بیش از این حادثه.

بخوانید | Vizag نشت گاز: ندارد سبز نود, شرکت گفت: دولت در ماه مه گذشته

در همین حال وزیر Jagan موهان ردی اعلام کرد 1 کرور تومان غرامت هر یک به خویشاوندان مرده علاوه بر ارائه 20 ، 000 تومان به صاحبان که تا به حال از دست حیوانات خود را. او همچنین شغل های وعده داده شده به مردم که قربانیان نشت گاز و قوم و خویش از خانواده مرده است.

حداقل 2000 نفر در پنج روستا واقع در 5 متر شعاع اطراف این کارخانه متعلق به شرکت های چند ملیتی LG Chem تحت تاثیر قرار, با چند سقوط ناخودآگاه با مشکلات تنفسی است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net