Maharashtra: پنج قطار ویژه را 6,000 مهاجران خانه

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | به روز شده در: 9 مه سال 2020 11:55:25 pm

migrant workers, India lockdown, Coronavirus crisis, special train, Mumbai news, indian express news سهشنبه مشخص شده اولین قطار از بمبئی که در سمت چپ از LTT گرفتن مهاجران به Basti در اوتار پرادش. (بازنمودی)

نزدیک به 6000 کارگران مهاجر چپ بمبئی در پنج Shramik قطار ویژه در روز شنبه با دو قطار حمل یکی دیگر از 2000 نفر از کارگران در حال آماده شدن برای ترک. این بالاترین تعداد قطار به ترک در یک روز تا کنون. از پنج حداقل دو سمت چپ از CSMT برای اولین بار پس از یک مستند در سراسر کشور در حالی که یک سوم از CSMT است که برنامه ریزی شده است.

قطار بودند عمل از خارج بمبئی و از ایستگاه های مانند بیواندی, Kalyan قهوهای مایل به زرد و پنول در راه آهن مرکزی به عنوان به خوبی به عنوان Vasai جاده و Dahanu در غرب راه آهن (WR). تصمیم به اجرای قطار از بمبئی شهری منطقه (MMR) به جای پایانه از درون بمبئی مانند Lokmanya Tilak پایانه CSMT, Bandra و بمبئی مرکزی گرفته شد برای جلوگیری از تکرار Bandra حادثه که در آن هزاران نفر از کارگران مهاجر تا به حال مونتاژ خواستار قطار بازگشت به خانه.

اما جمعه مشخص شده اولین قطار از بمبئی که در سمت چپ از LTT گرفتن مهاجران به Basti در اوتار پرادش. از این به بعد حداقل سه قطار برنامه ریزی شده بود از CSMT در حالی که هر یک در سمت چپ از LTT قهوهای مایل به زرد و پنول. هر یک از این قطار تا به حال 24 مربیان حمل نزدیک به 1200 مسافر.

پنج قطار که در سمت چپ در شنبه شامل CSMT-لکنو CSMT-گندا قهوهای مایل به زرد-Baroni LTT-گندا, پنول-Titlagad در حالی که پنول-ریوا و CSMT-Basti در حال آماده شدن برای ترک. رئیس PRO شیواجی Sutar گفت: “این بالاترین تعداد قطار به ترک در یک روز و آنها مرتب شده بر اساس درخواست دولت.”

در مجموع 18 قطار را ترک کرده اند از MMR پس آوریل 3 هنگامی که برای اولین بار قطار به سمت چپ از بیواندی به گوراکپور.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر