ایده این بود که من به نوبه خود این همه غیر منتظره رایگان را به چیزی مثبت است. من یک نویسنده هستم که مانند بیشتر قسمت-زمان نویسندگان — تلاش برای پیدا کردن زمان در روز مشغول به نشستن و نوشتن. اگر من مجبور به ماندن در خانه با خودم فکر کردم چه یک فرصت مناسب برای گسترش من نوشتن برنامه. من یک نویسنده هستم. در حال حاضر من هم به نوشتن.

دو ماه بعد از آن بیشتر آشکار تبدیل شده است که کمبود وقت آزاد نمی شد چه بود نگه داشتن من از نوشتن. من قطعا تلاش کردم اما پیدا کردن من نمی تواند نشستن در ol’ نوشتن لپ تاپ برای مدت طولانی. آن را قبل از شگفتی های ذهن من, اگر من در نهایت باید به مقابله با آن آهک تجمع در حمام. یا سگ برای پیاده روی است. او به نظر می رسد antsy. و یا فقط تماشای یک قسمت از هر طنزهای من با بهره گیری در زمان, شما می دانید فقط یک فرار سریع — که البته تبدیل به سه قسمت قبل از اینکه من حتی آگاه از آنچه اتفاق افتاده است.

دنیوی بی معنی چیزهایی که مهم نیستند به طور ناگهانی تبدیل شده اند بسیار مهم زمان-مکنده. من سی دی مجموعه ، بله من هنوز هم باید سی دی مجموعه است. من ترجیح می دهم به آن فکر می کنم به عنوان جدید یکپارچهسازی با سیستمعامل به جای نشانه آن است که من پیر.

اما حقیقت این است که کسانی که سی دی شده است حلق آویز در اطراف این خانه برای مدت زمان طولانی در نظر گرفتن فضای بدون استفاده می شود. من حتی نمی باید یک وسیله بازی آنها دیگر گذشته از کوچک قابل حمل سی دی/دستگاه پخش کاست که من فکر می کنم ممکن است کمین در گوشه ای از زیرزمین ذخیره سازی.

این چیزی است که من می تواند به پایین به زیر زمین و بیرون که سی دی پلیر. من می تواند گرد و غبار آن را خاموش و آن را در پلاگین (یا قرار دادن هشت C باتری اگر من احساس منحط) و استفاده از صدها ساعت موسیقی من در دسترس به نظر من موسیقی که من در برخی از نقطه در زندگی باید لذت می برد و احتمالا لذت بردن از در حال حاضر.

تصویر ذهنی انجام است که تجدید نظر به من به طوری که سی دی ماندن حتی اگر شانس بالا که من هرگز پیگیری کردن که افسانه ای سی دی پلیر.

آن را فقط بیش از حد آسان به انجام همان چیزی که در Spotify در یا برخی دیگر از موسیقی جریان پلت فرم. در واقع همانطور که من نوشتن این, من با گوش دادن به یک نرم “روز بارانی جاز” لیست پخش است که من به تازگی کشف شده به عنوان موسیقی پس زمینه ایده آل برای خواندن و یا نوشتن است.

پس چرا نمی توانم خلاص شدن از شر این سی دی مجموعه ؟ چه هستند شانس من همیشه رفتن به استفاده از آن ؟ آن را محکوم به نشستن بر روی یک قفسه در خانه من جمع آوری گرد و غبار برای چند دهه آینده تنها به پرتاب کردن به عنوان ارزش یادگار زمانی که شخص دیگری خالی کردن خانه من چون من بیش از حد ضعیف به انجام این کار?

این نوع مشکل که اشغال ذهن من از اواخر سال. آن را کاملا مهم نیست چیزی است که نیاز به توجه فوری, اما من نمی توانم از فکر کردن در مورد آن و حتی زمانی که من می خواهم به طور مستقیم توجه من به چیزهای مهم تر است.

این زحمت من برای شش هفته اول. من مانند یک شکست احساس مثل من “quarantining اشتباه است.” من یک نویسنده هستم که تا به حال بیش از حد زمان کمی برای نوشتن. در حال حاضر من هم هستم اما پیدا کردن آن را دشوار است به تمرکز بر روی آنچه که من می خواهم به تمرکز توجه من در.

من گمان می کنم بسیاری از شما یک داستان مشابه است. چیزی است که شما فکر می کنید شما را هنگامی که شما تا به حال زمان و سپس شما را در بر داشت فاقد انگیزه برای انجام این کار است. من شما را ببینید. من درک می کنم.

من در حال حاضر رسیده نقطه که در آن من در آغوش من “قرنطینه مه” برای آنچه در آن است: ما در حالت زنده ماندن. اینها ترسناک زمان و مغز ما نیست عامل در ظرفیت کامل, مهم نیست که چقدر مراقبت از ما را به سلامت روان ما. این مدت طولانی است که از نظر علمی مستند شده است که استرس مداوم منجر به کاهش وضوح ذهنی.

ما در یک زمان استرس است. وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد این جز با جریان: ماندن در داخل پوشیدن ماسک هنگامی که ما نیاز به بیرون رفتن و تمرین متفکر اجتماعی فاصله. محافظت از خودمان و دیگران است.

و شاید اگر اعتصاب خلق و خوی شما صرف برخی از زمان به تعجب چه باید بکنید در مورد آن بی ارزش, پیر CD مجموعه است. آن است که بعد از همه یک مشکل است که می تواند حل شود.

کاتلین مورفی یک نویسنده مستقل است که زندگی و کار در دولوت. نوشتن برای او در kmurphywrites@gmail.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de