نوشته شده توسط Gargi Verma | ریپور | به روز شده در: 9 مه سال 2020 11:51:32 am

Chhattisgarh: Sub-inspector, four Naxals killed in encounter in Rajnandgaon سی Shyam Kishore Sharma تسلیم به زخم گلوله.

یک sub-بازرس درگذشت و چهار Naxals کشته شدند در یک برخورد در Rajnandgaon در چتیسگر در شب جمعه. به عنوان بسیاری از 28 پلیس رفته بود برای انجام یک عملیات جستجو زمانی که آنها چهره به چهره با یک گروه از Naxals در Manpur منطقه ابراز نگرانی کرد.

با توجه به Rajnandgaon SP Jitendra Shukla حادثه رخ داده در اطراف 09.30 ب. ظ روز جمعه. “یک تیم از 28 مردان از سه ایستگاه های پلیس رفته بود به Paddoni ایجاد کرد پس از دریافت اطلاعات است که برخی از Naxals از Manpur mohala کمیته وجود دارد. بخشی از تیم رهبری Madanwada sub-بازرس Shyam Kishore Sharma آمد چهره به چهره با Naxals که باز آتش” Shukla گفت.

سی Shyam Kishore Sharma تسلیم به زخم گلوله در حالی که چهار Naxals از جمله بخشی عضو کمیته و منطقه عضو کمیته کشته شدند. “ما باید برگرفته تمام چهار جسد و اسلحه و مهمات از جمله AK 47 rifle. برخی از Naxals که فرار از صحنه نیز ممکن است دچار گلوله صدمات. ما تا نیروها و جستجو در کل منطقه” SP Shukla گفت.

در آوریل Naxals تا به حال سوخته وسایل نقلیه درگیر در ساخت و ساز جاده در Rajnandgaon و در روز پنج شنبه ITBP (هند و تبت حفاظت مرزی) نیروی پیدا کرده بود یک ‘مواد منفجره کمپرسی” در Rajnandgaon از جمله تفنگ پودر, کشور, ساخته مهمات و سیم های مورد استفاده در مواد منفجره است. پلیس ایالتی DGP Durgesh Awasthi رفته به Rajnandgaon به نظارت بر وضعیت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de