س: تفاوت بین تابستان کدو و کدو در فصل زمستان که شما گیاه آنها را در زمان های مختلف و یا فقط که آنها آماده در زمان های مختلف?

A: شما می توانید گیاه هر دو آنها را در همان زمان. گیاه کدو دانه یا پیوند زمانی که خاک گرم است. در Duluth که معمولا به معنی انتظار تا پس از 1 ژوئن. تابستان اسکواش مانند کدو شروع به تولید زودتر از کدو در فصل زمستان مانند بلوط و گردوی سفید یا هوبارد. هر دو نوع را تا مقدار زیادی از اتاق در باغ. گیاهان به طور معمول به شکل انگور که اجرا در امتداد زمین.

کدو تابستان بسیار آسان به رشد می کنند در اینجا — به طوری که شما می توانید باد با بیش از شما (و دوستان و همسایگان) می توانید استفاده کنید. بسیاری از کدو در فصل زمستان رقم را نیز به خوبی انجام دهد اما بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها نمی نیاز به یک فصل دیگر در حال رشد نسبت به ما داشته باشد.

Q: آیا من می توانم قرار دادن گیاهان گوجه فرنگی خارج نشده است ؟ من شروع به آنها را از بذر در داخل خانه و آنها در حال گرفتن قد و دوک وار با تکیه بر پنجره.

یک: این یک ایده خوب برای قرار دادن گیاهان گوجه فرنگی را قبل از آب و هوا گرم و گرم باقی می ماند. هیچ مزیت واقعی برای قرار دادن آنها را در باغ های اولیه. آنها نمی خواهد شروع به رشد تا زمانی که درجه حرارت افزایش می یابد و شما در معرض خطر مجروح شدن گیاهان با آب و هوای سرد. حتی بالاتر از دمای انجماد می تواند آسیب به گیاهان گوجه فرنگی.

یک گزینه بهتر است برای کاشت گوجه فرنگی خود را به بزرگتر و عمیق تر ظروف. بر خلاف بسیاری از دیگر سبزیجات, گوجه فرنگی از ذهن نیست که کاشته عمیق تر از آنها در حال رشد است. آنها را به شکل جدید ریشه های همراه به خاک سپرده شد بخش هایی از ساقه است. این باعث می شود برای داشتن مقاومت گیاه.

نهال مطرح شده در یک پنجره اغلب پایه دار. آنها فقط نمی تواند کاملا به اندازه کافی نور است. سال آینده شما ممکن است بخواهید برای آزمایش با رشد آنها در زیر چراغ. قطع یک فروشگاه نور در زنجیر بنابراین شما می توانید نگه داشتن نور چند اینچ از تاپس از گیاهان است.

مطمئن شوید که به “سخت” و گیاهان خود را قبل از کاشت آنها را در خارج از منزل. آنها را در معرض باد و خورشید به تدریج در طول یک هفته یا بیشتر با یک کمی زمان بیشتری را در خارج هر روز به طوری که آنها را تشدید.

نوشته شده توسط U M فرمت استاد باغبان در سنت لوئیس کانتی. ارسال سوالات به features@duluthnews.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de