این کمیته فنی از هند فدراسیون فوتبال در روز جمعه توصیه می شود اجرای این قاره بدن قاعده در فیلدینگ بازیکنان خارجی در یک داخلی از سال آینده کاهش تعداد به چهار نفر از پنج تصمیم گیری است که در خط با مربی تیم ملی فکر کرد.

هند سر مربی ایگور Stimac تا به حال در ماه مارس ابراز ناخشنودی در تعدادی از بازیکنان خارجی شامل در یک بازی در سوپر لیگ و لیگ.

AIFF را به کمیته فنی ملاقات روز جمعه از طریق ویدئو کنفرانس و در زمان تصمیم گیری به توصیه 3+1 (سه غیر آسیایی و یک آسیایی) قانون.

نامه از سردبیر,


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de