توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 7 مه سال 2020 5:56:52 pm

با توجه به NEERI مطالعه Ganga آب است تعداد بیشتری از باکتریوفاژها در برابر باکتری های بیماری زا. (فایل)

هندی شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) تصمیم گرفته است برای رفتن پیش با جال شاکتی وزارت پیشنهاد به انجام مطالعات بالینی برای درمان COVID-19 بيمار با Ganga آب گفت به آن نیاز دارد بیشتر داده های علمی.

Dr Y K Gupta که ریاست این کمیته برای بررسی طرح های تحقیقاتی در ICMR گفت: شواهد و اطلاعات موجود در حال حاضر به اندازه کافی قوی نیست برای شروع مطالعات بالینی توسط مسیرهای مختلف/فرم Ganga آب برای درمان coronavirus.

ملی ماموریت برای پاک کردن Ganga (NMCG) یک بازوی جال شاکتی وزارت که در مقابله با جوانسازی برنامه برای رودخانه دریافت کرده بود تعدادی از طرح های پیشنهادی از جمله از مردم و سازمان های غیر دولتی مشغول به کار در Ganga به انجام مطالعات بالینی برای درمان کروناویروس مبتلا به آب گفته است.

پیشنهاد شد بر این اساس ارسال به ICMR.

گوپتا است که در سابق دین از AIIMS گفت: “در حال حاضر این طرح نیاز به مقدار داده های علمی اثبات مفهوم و یک پس زمینه قوی فرضیه. این شده است منتقل به آنها (NMCG).”?

NMCG مقامات گفت: پیشنهاد شد و مورد بحث با دانشمندان ملی مهندسی محیط زیست, موسسه تحقیقات (NEERI) که قبلا انجام یک مطالعه ‘ارزیابی کیفیت آب و رسوب به درک خواص ویژه از رودخانه گانگا’.

با توجه به NEERI مطالعه Ganga آب است تعداد بیشتری از باکتریوفاژها در برابر باکتری های بیماری زا. در طی رایزنی های که برگزار شد در بین NMCG و NEERI دانشمندان نیز گفت: هنوز هم وجود دارد هیچ دلیلی که Ganga آب یا رسوب ضد ویروسی خواص.

“ما ارسال پیشنهادات به ICMR که دریافت کرد گفت:” یک مقام ارشد NMCG.

یکی از پیشنهادات دریافت شده توسط NMCG ادعا کرد که آب از Ganga باید “نینجا ویروس” است که دانشمندان در تماس باکتریوفاژها.

پیشنهاد دیگری ادعا کرد که خالص Ganga آب افزایش ایمنی کمک می کند که مبارزه با ویروس.

سومین پیشنهاد بسیار دقیق یکی به دنبال تحقیقات بیشتر در Ganga آب ضد ویروسی خواص و توانایی خود را برای افزایش ایمنی در مبارزه با بیماری است.?

NMCG گفته مقامات آنها را رسمی ارتباطات در مورد وضعیت طرح های پیشنهادی خود را از ICMR.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de