شاراپووا به یاد می آورد سرگرم کننده شام با جوکوویچ

پنج بار گرند اسلم قهرمان ماریا شاراپووا نشان داده است که همکار ستاره تنیس و جهان شماره 1 نواک جوکوویچ پس از fanboying در بیش از شام.

در طول یک Instagram چت زنده با صربستان آس شاراپووا که به نام زمان در او نامی شغلی در ماه فوریه گفت: “من به یاد داشته باشید ما در این نمایشگاه است. جوان بودم شما جوان بودند, راه قبل از شما تا به حال هر گرند اسلم عناوین. من نمی دانم اگر شما می خواهم حتی برنده یک مسابقه که در آن نقطه” گفت: شاراپووا.

این بخش از چت به اشتراک گذاشته شده توسط ATP تور خود در توییتر رسمی اداره کند.

“شما گفت که اگر شما می خواهم برنده (در یک مخلوط دو برابر بازی) من می خواهم که به پرداخت شام. گفتم باشه هر چه که این بچه؟'” شاراپووا به یاد می آورد.

“شما برنده و شما بودند مانند” ما امشب شام. ما در حال رفتن به, ژاپنی, مکان!’ گفتم شما جدی است ؟ من و شما رفتن به شام امشب؟’ بنابراین ما انجام داد. ما به پایان رسید تا رفتن به شام و پس از آن خنده دار است زیرا شما بیرون کشیده و من فکر می کنم یک دوربین کداک و از شما خواسته پیشخدمت برای گرفتن یک عکس از ما… و در اینجا ما,” او گفت.

“این در واقع چه اتفاقی افتاده است. ماریا گفت: حقیقت” جوکوویچ گفت:.

“من فکر می کنم شما fanboying,” شاراپووا پاسخ داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal