ورزشی وزارت روز سه شنبه گفت جزوات برای این سال ملی جوایز ورزشی به e-mail خود را نامزد با در نظر گرفتن این مستند شامل COVID-19 همه گیر آن را به عنوان شروع این روند برای انتخاب افتخارات متعدد از جمله معتبر راجیو گاندی Khel Ratna.

این روند که معمولا در ماه آوریل تحت فشار قرار دادند به این ماه به دلیل مستند است که به آن فاز سوم و به پایان خواهد رسید و در مارس 17.

“با توجه به مستند در حساب از شیوع COVID-19, نسخه های سخت از نامزد ملزم به ارسال می شود. نسخه های اسکن شده از نامزد بموقع امضا شده توسط متقاضی و معرفی قدرت ممکن است فرستاده می شود قبل از آخرین تاریخ ارسال” خواندن یک وزارت دایره.

آخرین تاریخ تشکیل پرونده نامزد شده است در ژوئن 3.

“نامزد دریافت شده پس از تاریخ گذشته نمی خواهد سرگرم شود. وزارت نمی خواهد مسئول برای هر گونه تاخیر” دایره ای اعلام کرد.

ملی جوایز ورزشی پوشش جنبه های متعدد.

ورزشکاران پاداش از طریق آرجونا و خیل Ratna است که این کشور بالاترین ورزشی افتخار.

این Dronacharya جایزه را پوشش می دهد تعالی در مربیگری در حالی که Dhyan Chand جایزه افتخاری یک عمر سهم.

برای این سال را به آرجونا و خیل Ratna جایزه اجرای برنامه از ژانویه 2016 به دسامبر 2019 خواهد بود در نظر گرفته شود. به عنوان همیشه مورد ورزشکاران با پیش بینی خودگذشتگی در نظر گرفته نمی شود.

“ورزشکاران که جریمه شده است و یا در برابر آنها پرس و جو در حال بررسی است/ادامه برای استفاده از مواد مخدر/مواد ممنوع توسط سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) بر اساس نمونه های جمع آوری شده توسط ملی مبارزه با دوپینگ آژانس (ندا)…نخواهد بود واجد شرایط برای دریافت جایزه” این وزارتخانه اعلام کرد.

این خیل Ratna همراه با پول جایزه از ₹7.5 لاخ در حالی که Arjuna awardees ارائه شده با ₹5 لاخ.

در سال گذشته Khel Ratna به اشتراک گذاشته شده توسط paralympian Deepa ملک و ستاره کشتی گیر Bajrang Punia.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de