مینه سوتا در مجلس سنا تصویب 20 میلیون دلار کمک مالی برای روستایی پهنای باند

ST. پل — به عنوان بسیاری از Minnesotans مجبور به کار و یادگیری از خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس امور خارجه سنا در روز شنبه, آوریل 4 به اتفاق آرا رای به ایجاد یک 20 میلیون دلار کمک مالی برنامه به گسترش روستایی دسترسی پهن باند.

از $20 میلیون گلدان — بیشتر یا همه که قانونگذاران به امید دیدن تحت پوشش فدرال coronavirus امداد دلار — نصف خواهد شد اختصاص داده شده به ساختمان پهنای باند زیرساخت ها به خانه ها و جوامع است که هیچ دسترسی به اینترنت با سرعت بالا. یکی دیگر از 8 میلیون دلار را به سمت آموزش از راه دور کمک های مالی برای مدارس و $2 میلیون نفر به سمت ساختمان پزشکی از راه دور زیرساخت — به خصوص در بیمارستان های روستایی که آیا در حال حاضر از جمله منابع در دسترس است.

چند سناتور در مقایسه با دسترسی به اینترنت به برق: آنچه پس از یک موجود آسایش در حال حاضر یک ضرورت به ویژه هنگامی که بسیاری از فرد در محل کار و مدارس در حال تعطیل. دیابت کارلا نلسون R-روچستر گفت: این کشور coronavirus بحران موجب نوآوری در tele-کار-آموزش و -پزشکی قابلیت های, بلکه در معرض بی عدالتی است که در آن جوامع می توانید دسترسی به اینترنت است.

گسترش دسترسی پهن باند می تواند الهام بخش یک “روستایی رنسانس” ماندگار فراتر از همه گیر او ادامه داد.

“ما دیگر نمی تواند فکر می کنم که ما در حال خدمت مینه سوتا که برخی از قطعات از مینه سوتا ندارد و پهنای باند دسترسی به,” او گفت:.

رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, D -, Woodbury, برانگیخته مشترک آموزش زبان عامیانه “تابستان اسلاید” — اشاره به دانش آموزانی که از دست دادن, آموزشی, پیشرفت بیش از مدارس در تابستان استراحت — و گفت: مینه سوتا دانش آموزان در حال حاضر با خطر “COVID اسلاید.” مانند تابستان اسلاید کنت گفت: برخی از دانش آموزان می تواند اسلاید بیشتر از دیگران بر اساس اختلافات موجود. گسترش دسترسی به پهنای باند می تواند امیدوارم جلوگیری از آن, او گفت:.

“ما نیز در حال تحقق است که رفتن به مساوی در سراسر جوامع ما” کنت گفت. “ما می دانیم که این تفاوت به خصوص در آموزش و پرورش وجود دارد که در اینجا در ایالت مینه سوتا وجود دارد و در حال بدتر. به همین دلیل آن مهم است که ما در حال انجام این کار است.”

کنت گفت: هنوز هم وجود دارد بیشتر به کار فراتر از این لایحه را به مطمئن شوید که همه مینه سوتا دانش آموزان می توانند یاد بگیرند از خانه. حتی اگر خانه خود را متصل به اینترنت آنها ممکن است قابل اعتماد باید یک کامپیوتر استفاده کنید.

این لایحه در حال حاضر حرکت می کند به دولت و مجلس برای تصویب نهایی و پس از آن می توان آن را امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر