دانش آموزان نمی خواهد که به پرداخت قطار کرایه; مهاجران برای دریافت کامل بازپرداخت: Bihar سانتی متر Nitish کومار

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 4 مه سال 2020 5:39:53 pm

Bihar migrants, Bihar migrants trains, Migrants train travel cost, Kota students, Bihar students india lockdown, Nitish Kumar به عنوان بسیاری از 21 Shramik قطار ویژه تا کنون اجرا کرده اند را به مهاجران از کشورهای مختلف توسط راه آهن.

بیهار وزیر Nitish کومار دوشنبه گفت که هیچ کرایه شارژ خواهد شد و از دانش آموزان از بازگشت به کشور با قطار ویژه در حالی که کارگران مهاجر را به طور کامل بازپرداخت هزینه های متحمل شده پس از تکمیل اجباری 21 روز قرنطینه.

“هیچ کرایه در حال شارژ از دانش آموزان است. مهاجر کارگران گرفته شده از ایستگاه های راه آهن به مربوطه بلوک ستاد که در آن آنها را به ماندن در قرنطینه به مدت 21 روز. هنگامی که آنها می آیند از آنها خواهد پرداخت کامل هزینه های اضافی دریافت کمک از 500 تومان در هر. بنابراین هر کارگر خواهد بود گرفتن حداقل 1000 تومان” کومار گفت: در یک پیام ویدئویی.

کومار همچنین گفت: دانش آموزان بازگشت به دولت از مکان هایی مانند کتا و در جای دیگر نمی خواهد که به هر گونه پول آن را به عنوان در حال حاضر توسط دولت پرداخت می شود و دولت به طور مستقیم به راه آهن.

او همچنین ادعا کرد که این اقدامات در حال حاضر در محل اما سردرگمی ایجاد شده پس از “اظهارات سیاسی” ساخته شد توسط مخالفان.

کومار بیانیه می آید ساعت پس از کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی گفت که این حزب در دولت و کنگره کمیته را تحمل هزینه بلیط قطار سفر از کارگران مهاجر که در حال بازگشت به خانه های خود با کشورهای مختلف است. در نامه ای به حزب کارگران موقت حزب رئیس گفت که این حزب نیز اقدامات لازم در این زمینه است.

“کنگره ملی هند است تصمیم گرفته شده که هر پرادش کنگره کمیته باید تحمل هزینه برای این سفر راه آهن از هر نیازمند کارگر & مهاجر کارگر و باید اقدامات لازم در این راستا” سونیا گاندی گفته بود در نامه اش. “این خواهد بود که کنگره ملی هند’ سهم فروتن در خدمت هموطنان ما و به ایستادن شانه به شانه در همبستگی با آنها.”

قبلا ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و راجستان معاون وزیر Sachin خلبان تا به حال خواستار آن شدند که مرکز و راه آهن باید تحمل هزینه در زمینه های بشردوستانه از کارگران در حال حاضر در مواجهه با مشکلات اقتصادی. اما راه آهن گفته بود که آن را آگاهانه تماس برای اجرای این قطار رایگان از هزینه به طوری که تنها کسانی که قصد سفر منتقل شدند.

به عنوان بسیاری از 21 Shramik قطار ویژه تا کنون اجرا کرده اند را به مهاجران از کشورهای مختلف توسط راه آهن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر