توسط: PTI | گوراکپور | منتشر شده در تاریخ: 4 مه سال 2020 2:18:15 pm

Over 2,000 migrants return to UP from Maharashtra in two special trains در یکی دیگر از تا, محدود, قطار ویژه, به عنوان بسیاری از 1,205 کارگران مهاجر که در گیر شد در احمدآباد در گجرات رسیده کانپور در Sabarmati-کنپور بیان روز یکشنبه با راه آهن گفت.

دو قطار ویژه حمل بیش از 2000 مهاجر سرگردان در ماهاراشترا با توجه به کروناویروس مستند رسیده به اینجا در دوشنبه, مقامات گفت. “اولین قطار 01901 از بیواندی حمل 1,145 مسافران رسیده گوراکپور ایستگاه راه آهن در 1.20 هستم. دیگر قطار 00975 از Vasai جاده ایستگاه راه آهن با 982 مسافران در ایستگاه وارد شده در حدود 5.30 هستم” Sub-بخشی دادرس Sadar (گوراکپور), Gaurav سینگ Sogarwal گفت.

او گفت: بسیاری از کارگران از Khajni, Bansgaon و گلا tehsil از گوراکپور منطقه. پس از ورود خود را در ایستگاه های کارگران مهاجر فرستاده شدند مربوطه خود را در مکان های مادری در اتوبوس مرتب توسط اوتار پرادش دولت پس از مناسب پزشکی چک آپ, مقامات گفت.

راه آهن در حال اجرا است Shramik ویژه قطار به حرکت کارگران مهاجر زائران و گردشگران و دانشجویان و دیگر افراد سرگردان در نقاط مختلف کشور از مارس 25.

گوراکپور دولت منطقه راه آهن و مقامات حاضر در این ایستگاه برای دریافت مسافران و اطمینان حاصل شود که گذاشته دستورالعمل های اجتماعی مانند فاصله حفظ شد, مقامات گفت.

رم Shabad بود که مشغول به کار در یک کارخانه بافندگی در ماهاراشترا بیواندی گفت که او خوشحال بود به خانه برسد. “من خوشحال هستم که در نهایت من به شهر من,” او گفت:. Shabad گفت: هویت اسناد و مدارک مورد بررسی قرار گرفت و چک آپ پزشکی انجام شد و قبل از اینکه اجازه هیئت مدیره قطار.

“اگر چه من از یک مرکز قرنطینه من حرارتی اسکن انجام شد در گوراکپور ایستگاه راه آهن بیش از حد.” 28 ساله Aamir از Khajni گفت که او احساس می کند آن را مانند یک معجزه برای رسیدن به خانه.

NDRF بازرس Gopi گوپتا گفت: 54 نیروهای امنیت یکی از قطار. سفر بلیط بازرسان و راه آهن نیروی حفاظت از کارکنان نیز در قطار, او گفت:. در یکی دیگر از تا, محدود, قطار ویژه, به عنوان بسیاری از 1,205 کارگران مهاجر که در گیر شد در احمدآباد در گجرات رسیده کانپور در Sabarmati-کنپور بیان روز یکشنبه با راه آهن گفت.

این کارگران مورد ستایش قرار داد از 53 مناطق مختلف کشور از جمله Kanpur, Kanpur Dehat, یوننو, فتح پور, جلون, جانسی, اتاوا, قنوج, Auraiyya و Farukkabad, او گفت:. “به کارگران آموزش داده شد به ایستادگی در هشت سطر برای حفظ فضای بین خود را برای بررسی سلامت ، حرارتی غربالگری از همه مسافران انجام شد” شهر دادرس Himanshu گوپتا گفت.

این UPSRTC بود مستقر 43 اتوبوس به کارگران مهاجر به مناطق مربوطه خود را به او اضافه شده است. برخی از کارگران گفت mediapersons که آنها مجبور به پرداخت کرایه راه آهن از کل کلاس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر