توسط: اکسپرس سرویس خبری | پونا | به روز شده در: مارس 3, 2020 4:31:39 pm

Heatwave for two days over Marathwada, Vidarbha and Madhya Pradesh: IMD ضبط 44.8 درجه اکولا باقی مانده داغترین شهرستان در ماهاراشترا در روز جمعه. (بازنمودی)

هند هواشناسی بخش (آی) هشدار داده heatwave شرایط بیش از Vidarbha و Marathwada زیر بخش ماهاراشترا در طول چهار روز آینده. این می آید پس از یک نسبتا کولر مارس ماه وقتی در شب درجه حرارت تا حد زیادی باقی مانده است و در محدوده طبیعی بیش از بسیاری از ماهاراشترا.

با این حال از روز شنبه حداکثر دمای ثبت شده در Vidarbha تا به حال دیده می شود افزایش شدید با لمس کردن درجه حرارت 45 درجه است. ضبط 44.8 درجه اکولا باقی مانده داغترین شهرستان در ماهاراشترا در روز جمعه.

با توجه به آخرین Extended Range هوا (ERS) صادر شده توسط آی, روز درجه حرارت در طول ممکن است به احتمال زیاد باقی می ماند بالاتر از نرمال بیش از مرکزی در غرب و شمال هند است. در آن فصل تابستان پیش بینی Met office پیش بینی کرده بود مکرر و شدید جادوها از موج گرما در این مناطق در ماه مه و ژوئن.

در ناگپور-بر اساس منطقه ای هواشناسی مرکز (RMC) قرار داده Nagpur آکولا امراواتی و وردها مناطق در red alert ممکن است 4 و 5 مه به عنوان heatwave است به احتمال زیاد در طول این روز است.

تا شنبه ظهر اوسا باقی مانده داغ ترین شهرستان در کشور ثبت و حداکثر دمای 44.2 درجه سانتیگراد است.

وجود دارد خواهد بود heatwave شرایط با تجربه نیز بیش از همسایه, Madhya Pradesh در مارس 4 و 5 مه آی مقامات اشاره کرد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de