توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: مارس 3, 2020 6:08:31 pm

coronavirus, coronavirus india, coronavirus india testing, covid-19 tests, india coronavirus cases, india news, indian express روز شنبه, هند انجام 1,043,000 آزمون در مجموع تا حدود 9 pm. در یکی از آخرین ماه روزانه تست شده است ramped تا دست زدن و حال کردن در مورد 75,000 نمونه در آوریل 1. (بازنمودی/اکسپرس عکس: Prashant Nadkar)

در مقایسه با پنج کشور دیگر که انجام شده حداقل 10 لاخ Covid-19 آزمون هند است که حداقل تعداد موارد مثبت در حالی که اسپانیا ثبت شده بود بالاترین, با توجه به مطبوعات اداره اطلاعات.

اطلاعات منابع از سه پایگاه داده ها استفاده شد و برای مقایسه مورد آمار و ارقام در شش کشور هند — ایالات متحده آمریکا, آلمان, اسپانیا, ترکیه, ایتالیا — در هنگام تست عبور میلیون مارک.

اما آن را باید به ذکر است که این تست معیار متفاوت از کشور به کشور و مشخص نیست که آیا تعداد کل آزمون ها شامل retests در همان بیماران. در حالی که هند تا به حال تا حد زیادی محدود خود را تست در ابتدا به مسافران خارجی و تماس های خود را و سلامت کارگران که علامت آن در نهایت شامل تمام کسانی که با علائم شبه آنفولانزا بدون در نظر گرفتن سفر و یا تاریخچه تماس در نقاط. همچنین سر به سر مقایسه کشورها دشوار است با توجه به انواع متغیر ها در بازی. برای مثال اسپانیا و ایتالیا آغاز شده بود آزمایش در مقیاس بزرگ بسیار جلوتر از دیگران است. و کشورهایی مانند ما نیست اجرای سختگیرانه تر مستند مانند هند است.

Coronavirus اعداد توضیح داد: با وجود مستند جدید مرگ و میر افزایش

روز شنبه, هند انجام 1,043,000 آزمون در مجموع تا حدود 9 pm. در یکی از آخرین ماه روزانه تست شده است ramped تا دست زدن و حال کردن در مورد 75,000 نمونه در آوریل 1.

تست نیز افزایش یافته است به عنوان نیروی انسانی منحرف شد از دیگر برنامه ها و مجهز به آزمایشگاه در بخش دولتی و بعد از آن در بخش خصوصی هم بودند طناب را در به انجام آزمایش. در حال حاضر وجود دارد 419 آزمایشگاه از جمله در مورد 100 در بخش خصوصی که انجام آزمون وجود دارد فقط حدود 20-30 در ماه مارس است.

یک مقایسه از زمان روزانه تست آمار و ارقام در سراسر جهان نشان می دهد که آن را در مورد 1,50,000 در ایالات متحده 1,20,000 در انگلستان (که فقط شروع به جرم تست), 50,000 در آلمان و 15000 در کره جنوبی.

در حالی که منتقدان با اشاره به این که تست آمار و ارقام به نظر نمی رسد بسیار چشمگیر vis-a-vis هند حدود 130 کرور جمعیت دولت را حفظ کرده است که کمی کمتر از نیمی از مناطق در این کشور باقی می ماند رایگان از COVID-19.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر