لباس السا رویاهای کودک شما را محقق می کند!

لباس السا رویاهای کودک شما را محقق می کند!   السا ملکه برفی در انیمیشن Frozen است. انیمیشن Frozen یکی ا

توسط NEWSMINERAL در 7 تیر 1401

لباس السا رویاهای کودک شما را محقق می کند!

 

السا ملکه برفی در انیمیشن Frozen است. انیمیشن Frozen یکی از پرفروش ترین و موفق ترین انیمیشن های کودکان است. انیمیشن Frozen محصول کمپانی معروف دیزنی است. در این انیمیشن السا دختر ملکه برفی و پادشاه است.السا دارای قدرت های جادویی و خطرناکی است که می تواند هر چیزی را منجمد کند. السا و آنا خواهر هستند و پدر و مادرشان تصمیم گرفته اند برای نجات آنا از شر، دو خواهر را از هم جدا کنند.

 اما در اوج تابستان در سایت میلی جون ، السا سرانجام زمین خود را یخ زد و داستان دو خواهر آغاز شد. بچه ها عاشق تماشای انیمیشن های Frozen هستند. آنها با علاقه فراوان بارها و بارها این انیمیشن را تماشا کردند و از آن لذت بردند. گاهی اوقات آنها همچنین دوست دارند لباس السا و آنا بپوشند یا شخصیت های کارتونی را بازی کنند. لباس کودکان السا در Millikin متولد شد و این رویا را به حقیقت تبدیل کرد.شامل پیراهن مانتو برای خرید لباس السا، تاج السا، کلاه گیس السا و عصای السا + هدیه تاج السا

مدل لباس ایرانی السا دخترانه 3 تا 5 سال (متوسط) و 5 تا 8 سال (بزرگ) می باشد.

این مدل لباس السا در ایران طراحی و تولید شده است، خرید شما از محصولات ایرانی پشتیبانی می کند. برای انتخاب لباس السا حتما راهنمای سایز زیر را مطالعه کنید.


لباس های تولد السا و آنا
پوشیدن لباس بچه گانه السا یک ایده عالی برای جشن تولد دخترانه است. قد دامن از سر 110 سانتی متر است.

این محصول برای تم تولد السا و آنا می باشد.

السا از آرندال یکی از شخصیت های خیالی انیمیشن Frozen است. تولید شده توسط شرکت والت دیزنی.
جزئیات بیشتر در مورد نحوه تماس با متخصص

آخرین مطالب