حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اساسی پشتوانه واردات

توسط NEWSMINERAL در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی محصول کلیدی بیش از سه ده سال فعالیت فن ای در زمینه اسباب خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی متاع در حوزه فروش اثاثیه خانگی حساس دقت به استانداردها و نیاز مشتریان دارای بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم هم اکنون مولودی مال مفتخر میباشد که با اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که اساسی مادح مولودی مدیر ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین تیم همپا آوردیم:

امید میباشد که مشتریان همیشگی و قدیمی نیز با حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی متاع به جهت مشتریان قدیمی استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به تارنما مولودی محصول میتوانید از نشانی ذیل به کارگیری نمایید:

آدرس سایت رسمی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به عنوان یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت فعالیت خویش در حوزه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ اصلی واردات محصولات اساسی کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا حساس برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از همان نخست بر همین اورجینال بوده می باشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک جنس اساسی کیفیت و رضایت بخش می باشد و نیکی هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات اصلی کیفیت و نیز بها مطلوب و رقابتی است فعالیت پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته همین مجموعه امیدوار میباشد که به امداد پروردگار و عملکرد همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این اساسی چیره بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی اکثر مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حیاتی قیمت رقابتی و فراوان خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند ذیل کلیک نمایید:

آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو مغازه کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وبسایت آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از نخست سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات اصلی کیفیت سازه گذاشته است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی متعدد و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، با نگاهی دارای و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، با کیفیت‌تر و حیاتی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

در رابطه اهمیت سایت خانگی لند دارای مدیریت فروش با شخصیت همین مجموعه کار کشته و اهمیت میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع بسیار بسیار همین وب سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری فراوان دیدنی و کافی بود:

در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و مهم مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و اسباب جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و اساسی متخصصین این زمینه در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش تیم خانگی لند

مشاهده و باز‌نگری محصولات تارنما خانگی لند پیشنهاد میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

آدرس وبسایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک سایت جامع از اسباب و اثاث خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین گروه سایتهایی می باشد که تمرکز اصلی آنان بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 مهم فروش محصولات سایت آمازون در کشور‌ایران و اهمیت قیمت کاهش از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به صورت جدی، عمل خویش را در راستا محصولات 'خانگی گجت و جانبی اهمیت میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این گروه فروش محصولات حساس میزان مرغوب بودن و اهمیت بها های مناسب و خدمات متفاوتی از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین روزگار و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید اصلی تصور ریلکس تصویب توصیه نمائید.

در واقع موضوع خاصی که پیشرو کالا را در بخشی همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما غالب آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به این تارنما بزنید، ممکن است شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو فروشگاه پیشرومال

یک وبسایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمین گزینه از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی البته حتمی به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان آماده می‌آورد که قیمت ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جذاب در آیتم لپ تاپ استوک بها آن است. دارایی گزینه نیاز برای خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ تازه حساس مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی دارای این تیم در رابطه باشید و محصولات این دکان رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

مسئله اهمیت در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی تصور مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در روزگار استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا هزینه را به حساب مشتری واریز میکنند و یا این که دستگاهی بدون اختلال احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اساسی توجه به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا این که تماشا دسته های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در غایت در یک جدول میتوانیم همین چهار مغازه رو حساس نیز مقایسه کنیم:

در جدول زیر کارایی کردیم بهترین ویژگی های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما هم مغازه خوبی میشناسید قطعا معرفی کنید.

نکات اساسی در خرید اینترنتی

امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، علتی مهم برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین مدل معاملات شک وتردید دارند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی اکثر خرید و فروش اینترنتی یک راهکار نو ابداع می‌شود. با وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet شک و تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته اساسی که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن دقت نمایید این است که خرید کردن خویش را از یک وب سایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. مطلقا نظرات اعضا در رابطه حیاتی ارآیه کالا و رضایت مشتریان را در لحاظ بگیرید.

به همین نکته توجه کنید که به جهت پیدا نمودن تارنما های معتبر در نتیجه ها جستجو ممکن است تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی نمایید وب سایت هایی که میشناسید را تعیین کنید خیر لزوما سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و صد رد صد از درستی و صحت نشانی تارنما اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای دارای ssl معتبر خرید کنید

هرگز حیاتی استفاده از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این آیتم را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که حیاتی SSL رمزگذاری شده می باشد نشانی اینترنتی آن کلیدی HTTPS شروع می شود نیکی صرفا اساسی HTTP.

علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار موقعیت ذیل قرار دارد که مقام قرارگیری آن ، بستگی به مدل مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. این استاندارد تا جایی حیاتی میباشد که google Chrome هر صفحه ی بدون رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در داخل مرزو بوم شروع شده، تصویب و سوق دهی مغازه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین خط مش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب تارنما دارای از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند مهم تصویب نام اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست تصویب داده ها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همینطور همه مغازه های گزینه تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به یار یک یا یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در عاقبت درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن شوید کافی است به صفحه به دست آوردن و کارهای اهمیت آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب وبسایت مراجعه نمایید و اساسی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت آیتم حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین ابتدا می بایست دقت داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استعمال می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را با بانک گزینه لحاظ برقرار می کنند. به همین ترتیب اگر به نوار آدرس وب وب سایت بانکی که از شیوه دکان به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. اگر صفحه خزانه مورد لحاظ با عبارت http است هیچ گاه داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد نمودن دیتاها کارتتان در ورقه خزانه آیتم نظر، حتی در صورتی که تمامی شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما بالاتر باشد. همینطور تا حد قابلیت از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی نظیر مدرسه ها و دانش گاه به جهت انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

از مرورگر به روز به کار گیری کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای کهن دیگر به کارگیری می‌کنند.

توجه نمائید که درصورتیکه به تندرست داده ها خود حساس می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی ورژن مرورگر گزینه علاقه‌تان استفاده کنید. چون در اصل مرورگرها خویش اساسی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اهمیت کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی با روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور بسیار گسترده شده و اکثری از اشخاصی که دیتاها پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در وضعیت رمز اثبات شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در علیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه رمزی هست که می‌تواند تنها به جهت یک بار در تراکنش مورد استفاده قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به این خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از طریق اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز اهمیت هدف تحلیل و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ هدایت و سرویس ها دارای ارتباط کلیدی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همچنین در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین حیاتی را از طریق روابط‌عمومی مدیریت شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا با مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از شیوه یکی از از بانک‌های کشور دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی حساس طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های مهم بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد برگه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گزیده از پول متاع به تیتر پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و آن‌گاه انقطاع ارتباط می‌کنند.

در نقطه نهایی گشوده نیز باید به همین نکته اشاره نماییم که یک دکان اعتبار را نمی اقتدار تنها اهمیت اعتنا به جايگاه آن در وب سایت هایی مثل الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک کاغذ فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت پر زرق و برق اینترنتی مهم هزاران بازدید کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. حیاتی رعایت همین نکته ها معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، مهم اعتنا به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی رغبت فراوان زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که اصلی توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی می باشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما امداد نماید و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در نهایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم این نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر امداد کننده و راهنما باشد.

با تشکر

مضاعف
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن