توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | منتشرشده: ژوئیه 23 سال 2020 6:57:06 am

BSF institutes COVID-19 safety measures for personnel for harvesting across border fence پنجاب پلیس نیز بهبود تومان 32.30 لاخ از خانه خود را در Gurdaspur. (بازنمودی)

BSF پاسبان که دستگیر شد در جامو و کشمیر را Samba بخش به اتهام ارتباط با مرزی قاچاقچیان و “ضد ملی عناصر” بوده است را رد کرد و از خدمات زور گفت.

Sumit Kumar پنجاب Gurdaspur منطقه برگزار شد BSF در جولای 11 زیر ورودی توسط پلیس پنجاب. یکی از 9 میلی متر تپانچه همراه با دو مجلات 80 دور و دو دور از 12 مته سوراخ تفنگ کشف و ضبط شد از او.

BSF سخنگو گفت: دپارتمان دادگاه پرس و جو برگزار شد مقابل کومار به زودی پس از دستگیری او شد و او را به دست پنجاب پلیس برای تحقیقات بیشتر و یک مورد ثبت شده علیه او در Katarpur ایستگاه پلیس در Jalandhar روستایی تحت IPC بخش 302, 506, 34, 120B, 212 و 216 علاوه بر بخش 24/25/59 از سلاح های عمل و بخش 29/61/85 از NDPS عمل می کنند.

پنجاب پلیس نیز بهبود تومان 32.30 لاخ از خانه خود را در Gurdaspur.

BSF سخنگو گفت که در طی این تحقیق مشخص شد که کومار در طول خود را “استقرار در مرز بین المللی… تا به حال connived با ضد ملی عناصر/ترانس قاچاقچیان مرزی و تسهیل آنها را در عبور از مواد مخدر و اسلحه از محل وظیفه در ماه جولای این سال”.

بازرس کل BSF جامو N S Jamwal گفت: Punjab پلیس در حال بررسی این پرونده است. او گفت که در حال حاضر هشت نفر از جمله کومار و یکی Armyman دستگیر شده اند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de