توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 23 سال 2020 2:57:08 pm

Rajasthan crisis, Rajasthan government crisis, CLP meeting, Rajasthan government CLP meeting, India news, Indian Express Sachin خلبان و راجستان وزیر Ashok Gehlot. خلبان برداشته شد به عنوان دولت و معاون وزیر در هفته گذشته.

در استراحت به Sachin خلبان و 18 دیگر مخالف کنگره MLAs دیوان عالی کشور روز شنبه حاضر به ماندن در راجستان دادگاه عالی را سفارش ضابط مجمع سخنران C P Joshi به آغاز رد صلاحیت رسیدگی در برابر شورشی MLAs. راس دادگاه گفت: این موضوع می تواند موضوع را به نتیجه بلندگو طومار که به دنبال اقامت موقت در دادگاه جهت.

در درخواست خود را Joshi گفت از بالا دستور دادگاه بود “غیر قانونی منحرف و در تخلف از قدرت بلندگو در قانون اساسی”. دادگاه عالی تا به حال در سه شنبه معوق خود را در دادخواست خود را به چالش کشیدن رد صلاحیت اعلامیه تا جولای 24. همچنین خواسته سخنران به گسترش دوره با توجه به شورشی MLAs برای پاسخ به او توجه کنید تا پس از آن. سخنران بعد از توافق به تسلیم هر گونه اقدام “تا شب از ماه جولای 24”.

یک نیمکت از قضات آرون Mishra, B R Gavai و کریشنا Murari گفت: Joshi درخواست افزایش می دهد سوال مهم و طولانی مدت نیاز به شنیدن. آن معوق این موضوع برای بیشتر شنیدن به جولای 27, که همچنین بدان معنی است که خلبان و MLAs نخواهد بود رد صلاحیت از دولت و مجلس تا این تاریخ.

ظاهر می شود به صورت جوشی ارشد مدافع و رهبر کنگره Kapil Sibal ذکر شده دلایل شروع رد صلاحیت رسیدگی و گفت که MLAs حضور نداشت حزب جلسات با وجود اینکه با صدور اطلاعیه توسط حزب رئیس شلاق و توطئه برای سرنگونی دولت خود را.

نیمکت پرسید: اگر شلاق صادر می شود برای چیزی اتفاق می افتد در خارج از خانه. به این Sibal پاسخ داد که شلاق تعریف شده است و آن را به رئیس شلاق که در زمینه رد صلاحیت درخواست قبل از سخنران که با صدور اعلامیه.

نیمکت خواسته سخنران دلیل برای شروع از رد صلاحیت رسیدگی در برابر خلبان و 18 مخالف کنگره MLAs. “در چه زمینه رد صلاحیت شد به دنبال ؟” نیمکت پرسید.

Sibal پاسخ داد: “MLAs حضور نداشت نشست; آنها در حال غرقه شدن در ضد فعالیت های حزب. آنها در هاریانا هتل الانبیا و به دنبال کف تست در برابر حزب خود را.”

پس از شنیدن راجستان بلندگو درخواست نیمکت گفت که “صدای مخالف در یک دموکراسی را نمی توان تعطیل”. “این است که هیچ ماده ساده این MLAs در حال نمایندگان انتخاب می شوند. تلاش برای پیدا کردن اینکه آیا رد صلاحیت روند در برابر MLAs شد جایز است یا نه.”

به این Sibal پاسخ داد: “مجموعه مقالات تحت دهم برنامه قبل از بلندگو در حال رسیدگی به قوه مقننه و به این ترتیب نمی توان با دخالت.”

او گفت: این موضوع که آیا رد صلاحیت روند جایز است یا نه را نمی توان گرفته شده توجه داشته باشید از دادگاه در این مرحله است. “شکایت ما این است که صرفا در قانون اساسی وجود دارد و نمی توان به هر جهت تا تصمیم گرفته شده است توسط بلندگو.”

Sibal وجود دارد گفت: اتهامات ضد فعالیت های دولت در برابر MLAs و آنها را ساخته اند اظهارات. اگر آنها ابراز نظر خود را, آنها باید به حزب و توضیح موضع خود را.

در ابتدا Joshi گفت: دادگاه بالا که دولت در انتخابات هیچ صلاحیت برای مهار او را از انجام رد صلاحیت رسیدگی تا جولای 24 برابر 19 مخالف کنگره MLAs از جمله اخراج معاون وزیر Sachin خلبان.

Sibal گفت: دادگاه می تواند تنها زمانی که دخالت سخنران طول می کشد تصمیم به تعلیق و یا رد صلاحیت یک عضو از خانه. Sibal پاسخ آمد که نیمکت از او پرسید که آیا دادگاه نمی تواند دخالت در همه اگر سخنران به حالت تعلیق و یا رد صلاحیت یک نماینده مجلس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de