توسط: اکسپرس سرویس خبری | جامو | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 11:35:54 am

Rajouri police operation, Rajouri militant hideout busted, J&K militants, Rajouri arms ammunition found, J&K news تشنج شامل یک چیز نوک تیز سوراخ کردن تفنگ با pistol محلی تپانچه علاوه بر AK مجله و دو تپانچه مجلات در میان دیگران. (بازنمودی)

در یک عملیات مشترک در مرز Rajouri منطقه جامو کشمیر پلیس و ارتش هند گران یک مخفیگاه های شبه نظامی و توقیف مقدار زیادی سلاح و مهمات از جمله Pika تفنگ.

یک کمربند و عملیات جستجو آغاز شد به طور مشترک توسط دو تیم در Manysl منطقه Thanamandi اطلاعات زیر را در اواخر ساعت از شنبه. Rajouri SSP Chandan Kohli گفت: “تمام منطقه را نگه داشته بود تحت محاصره و در ساعت اندکی از صبح روز چهارشنبه. جستجوهای راه اندازی شد که در طی آن یک نظامی مخفیگاه زیر بخشی از انبوه بوته های گران بود.”

تشنج شامل یک چیز نوک تیز سوراخ کردن تفنگ با pistol محلی تپانچه علاوه بر AK مجله دو تپانچه مجلات 168 Pika دور, AK 47, دور, چهار گلوله تپانچه دو UBGL نارنجک یکی دو چشمی هشت مهمات کمربند یک آنتن و یک ضبط صوت.

“منطقه هنوز تحت جستجوها و SDPO Thanamandi سجاد خان همراه با شو فرید احمد و افسران ارتش Rashtriya تفنگ در حال نظارت بر عملیات” SSP گفت.

“این رویکرد فعال نیروها و همکاری با تمامی آژانس های خواهر است که بازی در آن نقش و طرح نابکار از عناصر ضد اجتماعی هستند که خنثی شد.” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de