واشنگتن جولای 21 (ایسنا) — ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان در روز سه شنبه, جولای 21, تصویب نسخه خود را از دفاع ملی مجوز قانون $740 میلیارد تنظیم لایحه سیاست پنتاگون که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به وتو بیش از یک ماده از بین بردن مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی.

دموکراتیک-چراغ خانه حمایت و اندازه گیری توسط 295 به 125 هموار راه را برای مذاکرات با جمهوری خواه به رهبری سنا در یک مصالحه نسخه ☀ که تهمت می تواند در آن ثبت نام یا وتو کند.

در اوایل روز سه شنبه در کاخ سفید با صدور یک اطلاعیه رسمی که برنده خواهد وتو این لایحه اگر آن مورد نیاز وزارت دفاع به نام مؤتلفه ژنرال از آمریکا پایگاه های نظامی.

“بخش 2829 بخشی از یک تلاش مداوم برای پاک کردن از تاریخ ملت کسانی که نمی دیدار با همیشه در حال تغییر استاندارد رفتار” کاخ سفید در بیانیه ای گفت: ابراز تأسف می کنند یک “جناح چپ انقلاب فرهنگی.”

کاخ سفید گفت: همچنین اعتراض به مفاد خانه ☀ تلقی خطور تهمت اقتدار از جمله محدودیت در استفاده از منابع مالی در جنگ در افغانستان و کنترل بر استقرار نیروهای گارد ملی در ایالات متحده است.

دولت و رهبران محلی باید اعتراض اخیر, استقرار نیروهای گارد ملی در ضد نژادپرستی تظاهرات.

خواه به رهبری سنا بحث آن نسخه از ☀ این هفته است. سنا لایحه همچنین شامل یک برنامه برای تغییر نام پایگاه مانند فورت براگ و Fort Benning که افتخار مردان که در مبارزه علیه نیروهای ایالات متحده 155 سال پیش در طول جنگ داخلی.

نام و تندیس تجلیل مردانی که متعلق به بردگان یا مبارزه در نرم افزار-برده داری طرف هدف قرار گرفته اند در اعتراض به خشونت پلیس در سراسر ایالات متحده و جهان – موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در حالی که در بازداشت پلیس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام معترضان “آنارشیست ها و آشوبگران.”

مجلس سنا روز سه شنبه شکست یک ☀ متمم که مسدود شده اند پنتاگون از انتقال به پلیس محلی درجه نظامی تجهیزات استفاده شده است که در برابر تظاهر کنندگان. آن را تایید اقدام به ارائه آموزش بیشتر برای پلیس قرار داده و کنترل بیشتر بر چنین نقل و انتقالات.

یک سخنگوی پنتاگون گفت که او انتظار می رود کنگره و کاخ سفید خواهد کار کردن تفاوت های خود را. “آنها درک اهمیت ☀ و ما با اعتماد به نفس… این ☀ امضا خواهد شد و اجرا در زمان به طوری که ما می توانیم یک بودجه برای نیروهای ما,” او گفت:.

کنگره تصویب کرده است ☀ برای 59 سال راست. آن را یکی از عمده چند قطعه از قانون به عنوان “باید عبور” از آنجا که آن را بر همه چیز از پرداخت افزایش حقوق و مزایای تغییرات برای نیروهای چگونه بسیاری از هواپیما باید خریداری شود و یا چگونه بهترین برای رقابت با رقبای مانند روسیه و چین.

(گزارش شده توسط پاتریشیا Zengerle ویرایش توسط کریس ریس و لسلی آدلر)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de