تقریبا یک قرن بعد دلوت زن در باشگاه حفظ یک حس قوی از تعهد به هر دو مدنی و اجتماعی تلاش. “ما به خوبی شناخته شده در سال های اخیر برای دو چیز: به عنوان یک پل و میزبانی سالانه تور از خانه ها و باغ رویداد” گفت: Patty میلر فعلی باشگاه جمهور. “اما ما خیلی بیشتر از فقط کسانی که دو چیز است.”

Duluth Woman's Club members meet in July for a hike and photography tips. The Camera Club is an opportunity for members to still meet and socialize during the pandemic. (Submitted photo)

دلوت زن در دیدار با اعضای باشگاه در ماه جولای برای پیاده روی و نکات عکاسی. دوربین باشگاه یک فرصت برای اعضا هنوز هم به ملاقات و معاشرت در طول بیماری همه گیر. (ارسال عکس)

در قلب آن جنبه اجتماعی باشگاه همچنان بخش مهمی از آنچه آنها انجام می دهند. پس از این کروناویروس جدید به توقیف درب از هارتمن خانه برتر و خیابان و 24th, Avenue East, باشگاه خانه پس از سال 1936 این گروه کار کرده است سخت به حفظ روابط به یکدیگر است. “به خاطر همه ما اعضای ما در تلاش اضافی برای باز بماند در حالی که ما در حال بسته” گفت: مریم زمینی, باشگاه, عضویت در شرکت-صندلی.

فعالیت شده اند برنامه ریزی برای تابستان مانند هفتگی دوربین باشگاه که در آن عضو گرد هم می آیند برای یک پیاده روی و برای کسب اطلاعات جدید و مهارت های عکاسی. ماهانه باشگاه کتاب نیز در آغوش خارج از منزل, جلسه, در, ایوان, پارک و دیگر فضاهای باز. برای اعضای خود را که به طور کامل quarantining و نمی تواند در دیدار حتی در فضای اجتماعی-حقوقی فعالیت های تلفن به طور منظم چک-in ها ساخته شده است. “این مهم است که ما حفظ ارتباط با همه” میلر گفت.

Tables are set for Friday Lunch, an event that was held at the Duluth Woman's Club before COVID-19. After lunch, members would invite a local expert to give a talk so that members could remain educated on important issues in the community. (Submitted photo)

جداول تنظیم شده برای جمعه ناهار یک رویداد است که برگزار شد در Duluth, زن باشگاه قبل از COVID-19. بعد از ناهار اعضای دعوت از یک کارشناس محلی برای بحث را به طوری که کاربران می تواند باقی می ماند تحصیل کرده در مسائل مهم در جامعه است. (ارسال عکس)

مدنی جنبه ای از این گروه تا به حال به تحول و تغییر را متناسب با دنیای جدید از coronavirus. پس در فرد, گروه بزرگ تجمعات و فعالیت های داخلی در, جدول گروه اصلی رویدادهای سالانه قرار داده شده اند در انتظار برای سال 2020, مانند, محبوب, تور سالانه از خانه ها و باغ رویداد است که در وجود برای بیش از 50 سال است. جدیدتر اما رشد رویداد سالانه بازار که در آن اعضای خود را به اشتراک بگذارید استعدادها و محصولات آنها ایجاد کرده اند با جامعه. “ما در حال حاضر صحبت کردن در مورد چگونه برای بازگرداندن این حوادث بزرگتر و بهتر برای 2021” گفت: Rolene Lampi, باشگاه, معاون رئیس جمهور.

در ضمن بسته شدن داده می شود اعضای, زمان به عقب بنشینید و فکر می کنم در مورد چگونه آنها می توانند خود را گسترش روند تفکر با یک چشم به سمت توسعه و افزایش مشارکت جامعه. “در طول تاریخ ما می دانیم که وجود دارد تلاش زیادی توسط این باشگاه برای ارتباط با جامعه ما در طول جنگ جهانی دوم” Lampi گفت. او شده است با خوشحالی به دیدن این جنبش دوباره امروز با اعضای باشگاه به طور فزاینده ای برای درخواست این باشگاه به آمد تا با راه هایی که در آن عضو می تواند کمک به جامعه.

این گروه در حال حاضر شرکت در کمک رسانی با مشارکت در سازمان های چنین به عنوان پناهگاه امن زنان, مسکن Bentleyville و Denfeld شکارچی کلبه یک سازمان در Denfeld دبیرستان فراهم می کند که مواد غذایی, لوازم آرایش, لباس و لوازم برای دانش آموزان رایگان است.

Members of the Duluth Woman's Club meet to make face shields for essential workers at the Essentia Health Duluth Heritage Center. (Submitted photo)

اعضای دلوت زن باشگاه دیدار به صورت سپر برای کارگران ضروری در Essentia سلامت دلوت میراث فرهنگی مرکز. (ارسال عکس)

اخیرا اعضای باشگاه تبدیل شده نسبت به ماسک-ساخت. “ما می خواهیم به رشد ما کادر از فعالیت ها و ایده های به طوری که به عنوان یک گروه ما مفید بودن به آنچه که جامعه نیاز دارد” زمینی گفت. در علاوه بر این به دوخت پارچه ماسک برخی از اعضای نقاب خود و صرف زمان در Essentia سلامت, Duluth, میراث فرهنگی, مرکز, که در آن آنها پیوست دیگران در ساخت سپر چهره برای کارگران ضروری.

تقریبا یک دهه پیش این باشگاه سختی مواجه زمانی که برتر خیابان بازسازی قطع تمام دسترسی به ساختمان خود را. اعضای در ادامه به دیدار متناوب مکان در طول بازسازی باقی مانده فعال و راه اندازی یک “ما هنوز در اینجا” کمپین. در آن زمان از تغییر باشگاه گرفتند اما هیچ ساختمان. امروز coronavirus ارائه شده یک چالش متفاوت: آنها یک ساختمان اما نمی توانید ملاقات در فرد است.

Members of the Duluth Woman's Club serve popcorn in December 2019 at Bentleyville. (Submitted photo)

اعضای Duluth, زن, باشگاه, خدمت, پاپ کورن در دسامبر 2019 در Bentleyville. (ارسال عکس)

از ردن زن باشگاه یک بار دیگر رو به افزایش به چالش. “زنان تقریبا همیشه در عمل Plan B و یا حتی طرح C” زمینی گفت. هر چند در زمان بسته شدن همه با تعجب اعضای در حال انجام آنچه آنها می توانید مطمئن شوید که خود را اجتماعی و مدنی تلاش های حمل در هر صورت آنها می توانند. “آن را مانند یک تخم مرغ ترک خوردگی باز” زمینی گفت. “ما باید برای تغییر آنچه که ما را و ساخت و آنچه ما می توانیم.”

از ردن زن باشگاه است که هنوز پذیرش عضویت در بسته شدن. بازدید از آنها را در Duluthwomansclub.com تماس بگیرید و یا 218-724-3168.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de