توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: جولای 21, 2020 2:26:26 am

Varavara رائو

به دادگاه عالی بمبئی در روز دوشنبه به دنبال پاسخ از نیا و ماهاراشترا دولت در مورد اینکه آیا اعضای خانواده از شاعر و فعال Varavara رائو یک متهم در Elgaar Parishad مورد می توانید ببینید و یا او را از فاصله مناسب با در نظر گرفتن 80 ساله در, وضعیت بحرانی است.

رائو منتقل شد به Nanavati بیمارستان یکشنبه عصبی و اورولوژی درمان است. او شده است تحت درمان در دولت-اجرای سنت جورج بیمارستان از روز پنج شنبه پس از آزمایش مثبت برای Covid-19. در طول درمان برای Covid-19 پزشکان خود را در بر داشت وضعیت به ثبات اما مشاهده شده او تا به حال مشکلات عصبی.

یک بخش از نیمکت قضات S S Shinde و S P Tavade بود با شنیدن حکم دادخواست که اظهار داشت که مقامات زندان انجام بررسی یو پی اس به عنوان پیشنهاد شده توسط J J بیمارستان و به دنبال اقدام علیه مقامات. نیمکت نیز شنیده رائو درخواست تجدید نظر در برابر دادگاه ویژه رد خود را موقت به قید وثیقه درخواست.

حکم تقاضای ثبت دوشنبه گذشته در پی یک جهت به مقامات برای تولید رائو را گزارش و گزارش اقدامات انجام شده پس از 2 ژوئن در حالی که مطابق با آنچه J J بیمارستان ارائه شده است. آن را نیز به دنبال جهت به مقامات ارسال رائو برای یک چک آپ بلافاصله و ارائه آخرین گزارش و در صورت لزوم او را به یک بیمارستان خصوصی در هزینه های خود را.

روز دوشنبه مدافع Sudeep Pasbola با اشاره به گزارش های خبری و گفت رائو را ثبت استشهاد هفته گذشته درخواست مجوز برای دیدن او.

اگر اعطا وثیقه اعضای خانواده خود را می تواند مراقبت از او Pasbola گفت.

“رائو وضعیت بسیار جدی است. او تقریبا در بستر مرگ است و اگر او به مرگ آن خواهد بود در حضور خانواده اش. رائو ضربه سر خود را در برابر تخت بیمارستان در حالی که او بستری در J J بیمارستان و پایدار چندین آسیب. او نیز رنج می برد از بیماری های دیگر است و توهم و هذیان,” Pasbola را مشاهده کنید.

ظاهر می شود به صورت نیا اضافی وکیل عمومی آنیل سینگ گفت رائو بود تحت مراقبت های مناسب در Nanavati بیمارستان به عنوان در شورای تحقیقات پزشکی هند دستورالعمل.

دادگاه مشاهده شده است که رائو منتقل شد به Nanavati بیمارستان به عنوان ” پریما نظر شد و در مواجهه با بیماری.

ASG سینگ شده است که طبق پروتکل هیچ بازدیدکننده داشته است به Covid-19 بيمار اجازه داده شد اما او را عزل دستورالعمل حذف اگر آن را می تواند تسهیل می شود.

دادستان عمومی و انقلاب دیپاک Thakare ظاهر می شود برای دولت و مقامات زندان گفت: امکان ویدئو کنفرانس می تواند در نظر گرفته شود.

دادگاه گفت که آن را نمی خواهد عبور سفارشات در محاسن وثیقه درخواست در این مرحله و به دنبال پاسخ از مقامات. تقاضای شنیده خواهد شد بعدی در روز پنج شنبه.

رائو را Hemalatha و سه دختر با صدور یک بیانیه مطبوعاتی دوشنبه در نشستی در ماهاراشترا دولت اجازه می دهد تا اعضای خانواده به حضور او و به دنبال به روز رسانی روزانه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de